New Posts New Posts RSS Feed - kompulzivno prejedanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kompulzivno prejedanje

 Post Reply Post Reply
Author
darija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kompulzivno prejedanje
    Posted: 29 Sijecanj 2008 at 08:45
 molim da mi se javi bilo tko na ovu poruku, ako ima problema s ovim.treba mi podrska, jer se nemogu nosit sama s time.pa ako je itko to imao i prebolio ili jos ima nek se odazove. ovo u  prevodu znaci emocionalno prejedanje, slicno bulimiji, ali bez povracanja.
Back to Top
ines View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ines Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2008 at 20:29
darija imam ja, ako hoces najbolje ostavi broj da si zajedno pomognemo,ja nemogu sa ti zivjet a nitko od mojih ne shvaca  koliko je to tesko i ozbiljno. msn nemam
Back to Top
nenadv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenadv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2008 at 23:24
onda bar biraj sto jedes :)
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2008 at 20:56
pratit cu ovu temu   
Back to Top
lulamae View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lulamae Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2008 at 17:55
mislim da moj stari ima problema s tim..jede sve sto stigne..prije je bio sportski tip a sad ima š00kila..ti je previse za njega..ima ogroman trbuh a jede sve zivo i to same gluposti..cini mi se da ne moz stati i da stalno nesto mora jesti samo da ne osjeca 'prazninu' ..jede cips,cokolade,kokice,bombone,smokice,kolace,sve masno i kaloricno i uvijek i stalno mora jesti..znaci ne jede zato sto je gladan..mislim da bi prvo ak se vec ne moze tako lako prestati s tim bar bi trebalo birati sto se jede..ako covijek ima taj problem koji je ocito psihicke naravi bar nek jede voce umjesto slatkisa i niskokaloricnu hranu umjesto visokokaloricne..a zapravo mislim da bi trebalo posjetiti i potraziti strucnu pomoc jer nije stvar u hrani..
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2008 at 18:55
Ja imala,ali sam samo jela povrce-tako da fizicki nisam pretrpjela to nego psihicki...inace sam vegetarijanac.Kada sam se smirila,unjela vise obaveza i vjezbanja u zivot-prestali su i moji problemi. Imala sam i bolumiju ali vise iz pritiska okoline-sada mi sve to izgleda jako djetinjasto i neefikasno,jer sam samo izmucila svoje tijelo i um,shvatila sam da u zivotu nisu bitne te stvari i nekako sam se prestala sazaljevat(ugl radi ljubavnih problema! Veza na daljinu i to...) Sve u svemu,ne preskacite dorucak! kada sam puno jela za dorucak,bas da sam sita,najvise sam i smrsavila! Manje sam jela za rucak a vecerala sam samo voce-i to puuuno voca(inace ga obozavam...) i bila sam nekako sretnija-hormoni valjda!
Uglavnom-puno rijeci nizasto-samo  si  sredite  odnose, sto s deckom,sto s roditeljima-i nemojte zaboravit da morate oprostit i ispricat se(mislim,nema veze s vezom,ali to vi sami malo promuckajte i mozda vam nesto pomogne...ipak to je moje iskustvo,a svakome je drukcije)sretno!
ps:moja frendica je rekla da ju je natjeralo da smrsavi to sto je njen frend stavio u svoj mob uz njeno ime sliku hamburgera! nema veze s temom,i nezelim nikoga vrijedjat-ali je to mene navelo na razmisljanje takodjer,pa mozda vam pomogne
By:©parogica:)
Back to Top
darija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2008 at 22:04
 prvo zahvaljujem se svima na odgovorima.jako sam sretna jer su mi se neki javili koji imaju taj problem. svima ostalima koji ga soobno nemaju isto hvala. moj mail je [email protected] i svi oni koji mi zele pisati kad im je tesko nek mi se jave pa cemo zajedno prolaziti kroz to. ja vise ni neznam zasto jedem, jednostavno imam ogroman apetit, mogu jako puno pojest, ali svjesna sam da se sve to dogadja zbog zivota koji mi je pomalo bio tezak i kroz koji sam se naucila uz probleme nosit hranom, tako da mi je to sad i neka navika. uglavnom to je sad a visestruki problem. nisam debela i nikada se na meni to ne bi reklo. jako obozavam sport i bavim se njime  svaki dan. i jako obozavam zdravu hranu, ali ako pocmem jesti nesto sto ne bih trebala nemam granica i onda naravno slijedi griznja savjesti, nekada se prepustim par dana prejedanju i onda opet moram pazit sto jedem. ubija me to sto u svojim godinama uopce moram misliot na to.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.