New Posts New Posts RSS Feed - vjezbe nak&#ššš;n poroda
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vjezbe nak&#ššš;n poroda

 Post Reply Post Reply
Author
mudroslovka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mudroslovka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vjezbe nak&#ššš;n poroda
    Posted: 28 Sijecanj 2008 at 23:19

 U zadnje cetiri i pol godine imala sam tri poroda, to se odrazilo na moje tijelo tako da mi se spustila maternica i mjehur te ne smijem raditi nikakve vjezbe koje naprezu trbusne misice, isto tako niti trcanje, skakanje i sl.

E, sad kojim bi se sportom mogla baviti da vratim prijasnji izgled, odnosno da ucvrstim tijelo, pogotovo trbuh, plivanje...ili...?

Ak netko zna, bila bih zahvalna!

Back to Top
pasha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2008 at 23:29
 Sto ne bi pocela sa pilatesom!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2008 at 23:44
S obzirom na navedene probleme najbolje bi ti bilo da se savjetujes kod svog doktora jer on tocno zna sto ti smijes i sto ne smijes raditi. 
Back to Top
mudroslovka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mudroslovka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2008 at 10:53

Originally posted by pasha pasha wrote:

 Sto ne bi pocela sa pilatesom!
 

Bila sam na pilatesu ali se tamo na svim vjezbama naprezu trbusni misici.

Mislim da cu kasnije u teretanu, na bicikl, mozda neko manje dizanje tereta.

Za sada krecem na plivanje...pa cu vidjeti. 

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2008 at 13:27

 Plivanje smijes... dobra ti je voznja bicikla...i hodanje...odnosno tcanje...ne znam koliko mozes trcati...pa mozda da krenes sa hodanjem...brzim...ne laganim...

A mozes se naravni i posavjetovati sa lijecnikom koje vjezbe smijes a koje ne...ali hodanje, plivanje i bicikl sigurno smijes...

Back to Top
mudroslovka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mudroslovka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2008 at 11:54
 Evo, bila na plivanju super se osjecam samo sto sam bez kondicije, pa sam se previse isforsirala pa me bolili misici.
Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2008 at 14:10
ja sam imala slican problem i nisam se usudila ni nasmijat vec sam se malo popiskila ginkac mi savjetovao vjezbice stiskanja.ono probaj npr.kad sajedis(onda je i najlakse)stisnuti kao da zadrzavas urin i tako cim vise puta(ako hoces bas nesto vjezbati upisi trbusni tamo ti ima vjezba bas za taj dio tijela,a i zabavit ces se)-meni pomoglo
Back to Top
mudroslovka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mudroslovka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2008 at 22:04

Originally posted by bekica bekica wrote:

ja sam imala slican problem i nisam se usudila ni nasmijat vec sam se malo popiskila ginkac mi savjetovao vjezbice stiskanja.ono probaj npr.kad sajedis(onda je i najlakse)stisnuti kao da zadrzavas urin i tako cim vise puta(ako hoces bas nesto vjezbati upisi trbusni tamo ti ima vjezba bas za taj dio tijela,a i zabavit ces se)-meni pomoglo
 

 

To su Kegelove doma ih nemam vremena radit, a na trbusni vec idem i stvarno pomaze.

Hvala na savjetu!!

Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2008 at 13:20
nemas beda
Back to Top
veronika View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veronika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2008 at 17:51

 Ja sam rodila prije 20 dana. Uvijek sam se bavila nekim sportom, redovito vozila bicikl i rolala se te obavezno isla 2xtjedno na crobic.

I u trudnoci sam puno setala i kretala se..

Zanima me slijedece...koliko mora vremena proci da mogu opet u teretanu, na crobic, na bicikl...z

Nisam dobila previse kg u trudnoci ali jednostavno zelim cim prije doci na svoju kilazu i ucvrstit tijelo

 

HVALA

Back to Top
marina16 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina16 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2008 at 17:58
cestitke na djetetu!!
pa nisam strucnjak,a i premlada sam da bi imala iskustva,ali mislim da trebas polagano zapocet,bez forsiranja,velikih napora onda kada se smatras spremnom
 

Edited by marinaš6
od sutra idem na dijetu I VI©E VJE®BAM!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.