New Posts New Posts RSS Feed - Ironmaxx Protein 90
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ironmaxx Protein 90

 Post Reply Post Reply
Author
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ironmaxx Protein 90
    Posted: 16 Travanj 2013 at 21:19
Jel netko probao ove proteine https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/Ironmaxx-Protein-90.aspx Jel su losiji od wheya?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 22:04
Preselio sam ti post u odvojenu temu.

Moja preporuka bi bila da se držiš Whey proteina.
U ovom Ironmaxx Protein 90 je mješavina proteina iz više izvora (whey protein, sojin protein, mlijecni protein, rižin protein, protein graška itd.) - po iskustvima koje sam cuo, okusi su OK, nisu odlicni.

Cijeli sastav je dostupan ovdje: Ironmaxx Protein 90


Edited by Zoki - 17 Travanj 2013 at 22:15
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 23:30
Proteini su mi pri kraju pa pitam jer tražim cim jeftinije. Onih koje trenutno imam nema na lageru tam di uzimam, pa neznam kakvi su ovi drugi.

Jel su ovi ok?

Nutrend whey core 100

Na nekim forumima pišu da imaju previše šecera, ali po deklaraciji imaju ko i drugi.

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 23:56
Originally posted by Mike Mike wrote:

Proteini su mi pri kraju pa pitam jer tražim cim jeftinije. Onih koje trenutno imam nema na lageru tam di uzimam, pa neznam kakvi su ovi drugi.

Jel su ovi ok?

Nutrend whey core 100

Na nekim forumima pišu da imaju previše šecera, ali po deklaraciji imaju ko i drugi. 

Nutrend Whey Core 100 je dobar proizvod - sadrži 30% izolata i 70% koncentrata sirutke što je super. U 1 mjerici sadrži samo 1,5 g šecera, tako i ostali proizvodi imaju.



Edited by Zoki - 17 Travanj 2013 at 23:57
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 08:37
Ironmaxx protein je najbljutaviji i najodvratniji protein kojeg sam ikad pio!
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 11:38
Narucio sam Nutrened whey core, stižu mi kroz koji dan. Neznam za ironmaxx, ali za nutrened na netu citam da svi koji su ih probali su oduševljeni okusom (a i cijenom Big smile ).
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.