New Posts New Posts RSS Feed - dorucak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dorucak

 Post Reply Post Reply Page  <1 567
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 13:34
nema na cemu Heart i obavezno javi rezultate!

Tako je, puno ljudi hipoglikemiju vežu samo za duže pauze izmedju obroka....a vidiš, tebi to ne smeta, dapace, još ti i bolje radi. Ali obrok pun uh-a ti smeta izgleda, pogotovo ako je neuravnotežen.......izgleda zato što tako dolazi do naglog lucenja inzulina, nešto s time mora biti povezano jer kažem - i da se tijelo ne znam koliko odvikne od otrova to nije normalna reakcija. Vidiš, nije niti samo pitanje cokolada, kolaca itd....ovo danas su bile kiflice.

Pogotovo je tako ujutro jer si dugo bez hrane.....pa taj obrok još i više napravi nagli skok...a možda i nemaš dovoljne zalihe uh-a u jetri, s obzirom da ne jedeš uh-e nakon treninga, a treniraš dosta....

Uglavnom, odi što brže pa da vidiš što je jer ne možeš ovako, ovo jednostavno nije normalno stanje, i vjerujem da jako opterecuje. A moglo bi se i pogoršati - vjerujem da je ovo znak da treba nešto mijenjati, nešto nije kako treba. Ja se nadam da ceš što brže srediti taj problem, odnosno da ceš se javiti sa što boljim vijestima!
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 13:45
100% si u pravu,jer nisam jela od jucer navecer oko 19,30h,i tak svaki dan,i ne doruckujem,nego jedem oko 11h.
ali,razmišljam kak i inace možda premalo Uh unosim,i nemam zaliha u jetri.
budem si kod tate malo premjerila cuker,jer ak s tom pricom krenem svojoj dr. opet bu rekla da se pravim pametna, i srala bu do besvijesti,ko i obicno!
imam ideju,probat cu ujutro popit whey, a malo kasnije pojest,npr. bananu?!


you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 14:05
nego sad si ja nešto mislim....rekla si da ti je 1h nakon cornya šecer bio na 10? Onda mi to baš i ne lici na ovo o cemu pricamo, šecer bi bio nizak....prije na poremecaj tolerancije glukoze kojeg sam spomenula, a to cesto vodi prema dijabetesu... :/

sad, ja bih voljela da se nadje netko ko se više kuži, ja to sve nekako vadim iz sjecanja jer sam dosta citala o tome, malo s neta, malo sama spajam...ali nije to to...ne bih ti voljela govorit krive stvari i strašit te, tako da bolje ne pisat previše nego ti odmah odleti kod doktora pa da vidimo!

A cuj, ja bih u svakom slucaju, dok ne saznaš što je, izbacila sve brze šecere, i odabirala složene uh-e, dakle one koji se što sporije otpuštaju u krv i to obavezno sa proteinima, nikako same uh-e. Jedan uravnotežen obrok sa puno vlakana. I inace i ako želiš doruckovati - a ako ti se neda uh-e ujutro probaj proteine sa mastima kombinirat.


Edited by Gym_girl - 26 Travanj 2013 at 14:08
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 14:31
ma,otici cu ja kod dr.,ali samo ovak isto razmišljam,kaj od Uh jedem?! i gdje griješim,jer mislim da jedem složene Uh.
jedino zobene jedem , ajmo reci same Uh,a sve ostalo kombiniram,npr. meso,riža i hrpa povrca i salate,i neke slicne komb. koje ukljucuju i prot. i Uh,i masti.
jucer sam jela sladoled,po putu do doma,ajmo reci, nakon pola sata,sam mislila da cu svisnuti od gladi,pocela sam se tresti,ko šiba.onda sam pojela zobene s medom i mlijekom i cimetom,pa whey. malo kasnije jogurt,i bilo je ok,više nisam mogla ništa utrpati u sebe,bila sam sita.
ali,ima još jedna stvar, ne znam jel si citala onaj moj 1.blog gdje sam pisala da imam BAP?!
vidiš,za sada još uvijek na žalost,pijem xanax,a ako imam "bolest nepodnošenja nekih šecera" ( tak piše u nuspojavama),onda bi to moglo biti to.
uglavnom,vidim da imam kompliciranog posla


you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 14:46

uh, sad bi stvarno lupala kad bi ušla u to jer to nisam nikad proucavala ali evo sad googlam i stvarno mogu bit neke poveznice sa xanaxom! hmm....to naše tijelo, komplikacija živa...

a gle, ocito da ti uravnoteženi obroci odgovaraju tako da se trudi jesti tako. Ove same brze šecere zaboravi, vec si se i previše puta uvjerila da to ne ide. Ili vec ako želiš nešto slatko obavezno još nešto skombiniraj s tim...posni npr.

Ni meni baš sami šeceri ne naprave dobro...ne baš tako kao tebi ali isto se trudim izbjegavat, pogotovo zbog gladi koja me skrši poslije.

Za sada samo izbjegavaj nagle skokove šecera u krvi...što je da je, ne rade ti dobro.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 14:55
tak i bude,ugl. javim !
boooooook!!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 07:44
Hej! Babice, kompletno smo na istoj shemi. Ali ima neka razlika ja nemogu bez dorucka ali nemoras jesti zobene. Naprimpjer sto ja napravim. Zamutim 2 jaja napravim prazni omlet 2 snite kruha neke sunkice, u ovitku, pileca, pureca i malo posnog sira, zrnati sir. na jednu snitu stavis sunkicu, pa na to taj omlet i malo posnog sira stavis drugu snitu kruha i prerezes na pola. Ako ti se neda doma jest mozes ga jest po putu i salica svijezeg ocijedenog soka. Ako se jos neceg sijetim bum ti napisala. puseeee
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2013 at 07:22
pozz!
hvala na savjetu Nova!!1
vec duže ujutro jedem banane i jogurt,i super mi odgovara!

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
malenaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote malenaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2013 at 15:04
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Ja pojedem 40g zobenih i 200g posnog.. i nakon sat i pol...dva gladna k'o vuk :D tako da se sada za dorucak drzim jaja i mesa :D


ja obožavam jaja i red slanine za dorucak LOLBig smile


Edited by malenaa - 27 Svibanj 2013 at 15:04
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2013 at 16:35
slabo ti to nešta :D
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 09:11
50g zobenih, jagode, pol banane, whey.. mljac..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 09:18
ja jedem zobene prek vikenda ujutro,jer se dižem kasnije,pa onda mogu jesti.
a,kad idem na posao kupim si usput banane i jogurt!
a,prek tjedna jedem zobene poslije podne kad dojdem doma,odnosno prije treninga.
probala sam whey okus cokolade,pomiješati u zobene,preeeeeeedobro,ko da jedem cokolino!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 567
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.