New Posts New Posts RSS Feed - kazein i kilogrami
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kazein i kilogrami

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
fitmama View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Travanj 2013
Location: dalmacija-Split
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitmama Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2013 at 16:18
ufffff dakle od kud poceti?hmm ajmo dobre vijesti.. ;))
dakle veceras se odoh upisat u teretanu jeeeej nekako smo sklepali dogovor da odem 3x navecer tamo oko 20h na izbacivanje ovog sala iz mene jeeej
dalje..prehrana ide o.k. osim sto zobene nikako ne mogu,povraca mi se uzas vec s prvom zlicom,nema nacina da ih kamufliram,isprobala al zato uzmem zlicu dvije lanenih i jogurt,jedino me buni podijeljeno misljenje za lanene da ih treba usitnit pa sad treba ili ne? :/

insanity ide,doduse lose,ne nije me dorajcio on nego igracka,skliznula sam na vlakic i pomalo me smeta na vanjskoj strani zgloba,u razini ahilove pete,u biti tocno ispod zgloba,kao da sma nesto istegnula ili nesto tako da slabije i sporije radim trening.

sklekovi onako,zenski jos i mogu,muski jedva dva jbg nece pa nece a ne forsiram da ne ostetim jos i rame.

prehrana dakle ide tipa piletina s grilla s maslinovim ofkors,salata od ribanog zelenog i crvenog kupusa,obicne zelene salate,kukuruza i piletine,zalijem sve s jogurtom ili umijesam sira,ide i tuna,ostalo polako uvodim,trenutno mi se uzasno jede samo piletina,ocito mi fali :D popijem i kazen nekad jednom nekad 2x ovisi,i uz sve to kad sma isla kupit obicni brzi whey i mm weight gainer umjesto s wheyom vratila sam se s nekim fat burnerom koji bi trebao pomoc na nacin da mi da vise energije,100x mi naglaseno da ne pijem iza 17h medutim popijem ga ja u 22h i nista od tog silnog ne spavanja a bome ni od energije,da ne kazem da sam umjesto cca 150 za whey potrosila 350 za taj famozni energicni val koji ce mi usput pomoc i da sagorim koju kaloriju vise jel a cijenjeni naziv mu je lipofenom.
naravno nisam idiot da vjerujem da ce me to u 10 dana istopit za desetak kila sala kako pisu na sponzorskom forumu o lipofenomu al da bar mrvu vise energije imam pa rekla bih ajde.
i sta s tim sad da radim,dal da pijem i dalje u nadi da cu dobit bar malo energije ili da ga skupa s frajerom koji mi ga je podvalio kao nesto sto ce mi pripomoc posaljem k vragu,da ne budem ne pristojna al znam ja di cu ga poslat za svaku kunu koju sam izbrojala.

sto sad s tim,jel mozda treba vremena da osjetim energije malo vise (jer nekim cudom je gubim uzasno zadnje dane) ili treba s jos necim kombinirat,mozda l carnitin ili neki vrag ili da sve sutnem k vragu?

i dakle ono najbitnije cega da se primim u teretani?to ce mi gym vjerojatno najbolje reci ;)

bicikla ako je ima,traka,nesto trece...nemam pojma jos sta sve imaju,javim veceras kad se upisem i kad vidim a nekako sumnjam da ce mi frajer s porte doc pokazivat i savjetovat me sto da radim,cujem da on samo sjedi i pije kavice pa nema smisla da mu pricam o svojim bedrima i guzici dok on uziva u kavici jel...

ljuta sam na samu sebe grrr

trudim se :)
insanity 1.day-19.04
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2013 at 20:39
Hmmm...šta reci.Prvo,stekao sam dojam da to sve hoceš na brzinu,zbog svih ti suplemenata.Fat burner se pije prije velikog obroka da se manje pojede,dakle dijeluje na one koji se prežderavaju-to je koliko sam ja procitao tako.Umor?!To je normalno.Treba imati jaku volju pokrenuti se baš tada kada te nije volja.Ne trebaš vježbati više od tri puta tjedno,jer ceš se premoriti i stvoriti kontra efekat sa umorom.U teretani odradio kardio maksimalno koliko možeš,dali ce to biti bicikla,orbitrek,šta vec.Ne treba jako,ali treba dugo.Barem 45min.Nakon 3-4 puta vožnje recimo biciklom,predješ na HIIT vožnju jer djeluje i 24h nakon treninga na tijelo.Nema odustajanja.To je najlakše.
Back to Top
fitmama View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Travanj 2013
Location: dalmacija-Split
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitmama Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2013 at 21:12
weighjt gainer da se razumijemo (ako nismo) nije za mene,koliko sad jedem naspram deset dana unatrag dodatne kalorije mi ne trebaju.

ko sto rekoh,cilj mi je bio uzet obicni whey da njime zamijenim kazein obzirom da cu doma odradivat insanity i uz to ici u teretanu pa ce to biti dosta veci i jaci napor i citajuc forum zakljucak je da mi je obicni whey potrebniji od kazeina,no dobro lako za to nego sam usput pitala postoji li nesto da mi podigne energiju,snagu,izdrzljivost tako da mi bude lakse i da uz to naravno gubim na tezini ali ocito me se doslovno shvatilo i kako mi je receno od ovog vraga ce mi skocit energija na koji sat tako da kvalitetnije odradim trening doma + teretanu,dok nisam uguglala nisam imala pojma sto je to uopce,jbg lako je neznalici uvalit a i sama sam kriva sto se nisam bolje izrazila.
izbjegavam dodatne ugljikohidrate i jedem ih malo i mislim da zato gubim energiju jer racunaj da je meni sve teze izvest nego normalnom zdravom covjeku,stitnjaca odnosno hipotireoza je zeznuta stvar,zaista mi se u odredenim trenucima nije lako natjerati da se pokrenem ali opet to napravim mada bih radije odvalila 12h sna bez prekida jer me stitnjaca opali po umoru i spavanju a to nije pospanost koju lako otjeras niti umor preko kojeg prodes i guras naprijed,zelju imam,prehranu sam sredila dobrim dijelom,ne potpuno ali tek ucim i tek sam pocela uostalom jest kako treba ali volja mi pada jer mi energija pada,sve i da jedem tonu ugljikohidrata i secera i svega to je jednostavno period od dan dva ili mjesec kad stitnjaca cini svoje i nemozes tu puno,natjeras se ali ispastas zbog toga.naglasila sam da zbog toga i krecem s vjezbom jer koliko god meni ko i svakoj zeni bilo tesko vidit kile viska meni kile nisu toliki prioritet nego snaga misica da se vrati u normalu sto sam pocela i postizat ali ponavljam energija mi treba jer je gubim toliko da mi je vec drugi tjedan insanitya problem samo zagrijavanje dok sam na pocetku programa bez frke to obavljala.

i sto da onda radim nego da se raspitujem kako da dodem do dodatne energije,nisam lijena,zelim i hocu ali treba mi sugava energija :( a da ne nasijedam na ovu shemu tipa ovo ce te na par sati ozivjet a uz to ce ti pomoc da se potakne gubitak kila odnsono masnoce,moze li izjava bolja od te za jednog laika?? :(
trudim se :)
insanity 1.day-19.04
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2013 at 09:47
Originally posted by fitmama fitmama wrote:

ufffff dakle od kud poceti?


To se i ja sad pitam LOL


Originally posted by fitmama fitmama wrote:

dalje..prehrana ide o.k. osim sto zobene nikako ne mogu,povraca mi se uzas vec s prvom zlicom,nema nacina da ih kamufliram,isprobala al zato uzmem zlicu dvije lanenih i jogurt,jedino me buni podijeljeno misljenje za lanene da ih treba usitnit pa sad treba ili ne? :/


Jesi probala ražene?

Moraš usitnit Wink


Originally posted by fitmama fitmama wrote:


insanity ide,doduse lose,ne nije me dorajcio on nego igracka,skliznula sam na vlakic i pomalo me smeta na vanjskoj strani zgloba,u razini ahilove pete,u biti tocno ispod zgloba,kao da sma nesto istegnula ili nesto tako da slabije i sporije radim trening.


Okani se tog ludila i trk u gym Smile

Originally posted by fitmama fitmama wrote:


sklekovi onako,zenski jos i mogu,muski jedva dva jbg nece pa nece a ne forsiram da ne ostetim jos i rame.


Bez brige, napredovat ceš ali ne bez rada Wink Možeš se svaki put malo zagrijati sa ženskim sklekovima, koliko ide u prvoj seriji, pa nakon toga probat par muških koliko ide, i onda se opet vratit na ženske još 2 serije. Sljedeci put isto tako samo nastoj napravit više muških, prvenstveno, ali i ženskih. I tako svaki put napreduj iz serije u seriju - bilo bi dobro da zapisuješ kako biš si mogla pratit napredak.



lipofenom....hehe...dobro, kužim, dolje si objasnila situaciju - vjerujem da ti je energija problem i kvragu, ako nam to nije na nivou jako se teško motivirati za trening. Lipofenom inace svi hvale, rijetko gdje sam naišla na nekoga kome nije potaknuo nikakvu reakciju. Reci mi, piješ li dosta kave, kavu opcenito? Jesi uzela propisanu dozu?

Inace, ja nikad nisam koristila niti jedan fat burner....pobornik sam obicne crne kave prije treninga Wink



Originally posted by fitmama fitmama wrote:


i dakle ono najbitnije cega da se primim u teretani?to ce mi gym vjerojatno najbolje reci ;)

bicikla ako je ima,traka,nesto trece...nemam pojma jos sta sve imaju,javim veceras kad se upisem i kad vidim a nekako sumnjam da ce mi frajer s porte doc pokazivat i savjetovat me sto da radim,cujem da on samo sjedi i pije kavice pa nema smisla da mu pricam o svojim bedrima i guzici dok on uziva u kavici jel...

ljuta sam na samu sebe grrr




Vidim da je fittyp neki kardio freak Tongue Drž se ti utega prvenstveno, nema boljeg za rad na kompoziciji tijela. Neka te ne brinu kile - imaš ogledalo i neka ono prica svoju pricu.

Bicikla, traka i nešto trece mogu biti samo sa zagrijavanje i eventualno neki kardio na kraju ali baza treninga ti moraju biti utezi.

S obzirom da ceš ici 3x tjedno najbolje ti je pocet sa nekim full body programom, osnovne vježbice za tijelo tijelo, koje možeš cak i na spravama odradit za pocetak. Glavno da si izabereš po 1-2 vježbice za svaku mišicnu skupinu i lijepo prodješ cijelo tijelo u jednom treningu. Neka forma kružnog treninga, s kracim pauzama, da malo inteziviraš trening. Poslat cu ti neki primjer na PM Wink

A ovo što govoriš za ovog tuljana s porte.....kao netko ko je 2 godine radio na takvom mjestu evo što mislim o takvima DeadThumbs Down







Edited by Gym_girl - 30 Travanj 2013 at 09:49
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fitmama View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Travanj 2013
Location: dalmacija-Split
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitmama Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2013 at 10:12
mislim da i hocu ali cu zadrzat cardio i cardio recovery iz insanitya i trbusnjake,ostale dane cu pokrit teretanom i trcanjem.
kavu hmm na dane,nekad mi se digne zeludac na nju  a nekad popijem i u jutro i popodne,s mlijekom,bez secera,nikad mi nije utjecala na spavanje (vjerojatno zbog stitnjace) tako da ocito me vece kolicine kofeina ne diraju previse,dozu lipofenoma pijem ujutro i navecer prije treninga (jedno pola sata do 45 min. prije) jedino sto sam primjetila je da se vise znojim uz njega,ono i u jutro kad ga popijem dok drndam po doma oznojim se iako opet stvarno je full toplo vani pa mozda i nije od lipofenoma,ma mislim kad sma dosla doma i uguglala samo neki sci vrag mi je otvorilo a kad sam vidila komentare tipa 8kg u 2tjedna ili sredio mi celulit lupila sam se 350x po glavi,mislim da bi sve zene svijeta mjesec dana trenirale nesto i pile lipofenom da on tako skida kile i celulit i naravno vidim svi tamo ludi od energije,usporeduju ga s efedrinom a mogu si mislit da je to tako,dalje kad sma vidila da je sve sto ima o lipofenomu temeljeno na sci forumu nisam ni citala,tek sinoc vidim da je i ovdje bila ta tema i da nisam jedina koja nema tu silnu energiju od njega.ajde barem mi za to nije kriva stitnjaca :P

bedreni misici me danas uzas bole,kao upalu da imam a iako sinoc uopce nisam trenirala,(zamijenila sam dan pauze cisto da vidim hoce li mi nakon odmora bit lakse) ostatak nista,samo bedreni.
mislim da cu popodne otici privatno provjerit tsh,mogu i na kontrolu kod svoje endokrinologice al rekla mi je da je pametnije pricekat 6 mj. 
cisto da vidim stanje stitnjace jer unatoc mojoj volji sve mi se teze pokrenut,a otici cu i zeljezo provjerit jer kazu da i ono zna bit krivac.

dal da ovaj lipofenom pijem i dalje,mislim ima li smisla kljukat se njim kad me ocito ne dize ni toliko da odradim trening kako treba a pogotovo da budem "luda" od energije i izdrzljivosti :p 

eh skuzila sam nesto prekjucer,od kad sam promijenila prehranu,manje sam naduta,medutim cim u kaficu popijem kavu sa secerom stanje uzasa,grcevi,napusem se itd. msilim da mi secer smeta :P 
trudim se :)
insanity 1.day-19.04
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2013 at 10:25
Gymka preporucio sam joj cardio jer ima viška kila i najlakše i najbrže ce ih skinuti cardiom.Teško je osobi koja nema previše mišica pokretat cijelo tijelo.Znam i ja da je full body najbolji,pa to i sam koristim,ali kao što rekoh ako je teška,teško ce se pokretat.Fuul body sam mislio u slijedecoj fazi
Originally posted by fitmama fitmama wrote:


eh skuzila sam nesto prekjucer,od kad sam promijenila prehranu,manje sam naduta,medutim cim u kaficu popijem kavu sa secerom stanje uzasa,grcevi,napusem se itd. msilim da mi secer smeta :P 

Vrlo jednostavno,i jako korisno.Zaboravi na šecer.Barem to nije problem riješiti
Back to Top
fitmama View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Travanj 2013
Location: dalmacija-Split
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitmama Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2013 at 10:32
o inace ga ja ne konzumiram,nisam bas za slatkise tako da s tim nemam frke,jedino sto mi kava u kaficima nije bas fina a nije da imam izbora za nesto drugo kad ni sokove ni gazirana ne pijem bas,tu i tamo coca colu al sve u svemu slabo,po pitanju slatkisa,sokica i gaziranog sam o.k.

teze mi je sjetit se da moram jest jer je vrijeme :D 

ali super mi je sto vec ovako brzo tijelo regira,ocito mu pasu redovni obroci za promjenu :D 





trudim se :)
insanity 1.day-19.04
Back to Top
fitmama View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Travanj 2013
Location: dalmacija-Split
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitmama Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 12:53
Heh,prvi pokusaj spajanja s teretanom jadan,mislim ma nema ni lika koji pije kavu,neka teta koju necu komentirat jer ako nemam za reci nesto lijepo bolje da ne govorim nista jel tako,eto teretana je dva za dva,sprave nisu unistene,jednatraka za trcanje,dvi bike,i neke sprave koje ne kuzim,pretpostavljam za ruke,noge itd jer imaju pizove od deset pa nadalje za dizanje..ugl. Nema nitko za savjetovat me al najbolje mi se zagrijat malo na traaci pa onda ici dalje a to sto traku nezz ni upalit to nema veze :p i tako odustanem ja od toga i kaze susjed,dobar malac od 16 god. Da ima i teretana jos blize,hehe u sklopu vrtica gdje mi malac ide :) i odemo mi u taj Libero kad ne radi,zovemo i javi se simpa lik,da skratim,rade 4x tjedno,pon.uto.cet.pet. I tako do jeseni jer nema ekipe,ludilo nema ni guzve jeeej,uz to hvalim te boze tip ce mi pomoc,procijenit stanje,pokazat mi,naucit me itd. Naravno da sam rekla da i u pon. Popodne idem se upisat,sretna sam jer cu imat podrsku i jer se necu bakljat sama sa spravama u ovom svom jadu od misica tako da huraaa,2oo kunica neograniceno,odnosno jbg za sad samo 4x al to je o.k. Ostatak cu trcat i radit kardio iz insanitya,osim ako bi mi Gym mogla savjetovat sto da radim iz Insanitya,ono ako znas program,sto je po tebi the best..uzela sam si i dm l karnitin i magnezij tblt pa se nadam da ce mi se energija maknut s nule..uff danima sam koma :(
trudim se :)
insanity 1.day-19.04
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.