New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima!

 Post Reply Post Reply
Author
aiko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aiko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima!
    Posted: 10 Travanj 2013 at 02:56
Ja sam se zapravo registrirala još pred neko vrijeme, ali tek sada sam odlucila postati akitvna na forumu.

Glavni razlog je mršavljenje i dobivanje mišicne mase, naravno. U zadnjih godinu dana sam se uspjela transformirati u debelu osobu (ouch) cija ce škemba uskoro sama pocet narucivati pizzu telefonskom dostavom (sa punjenim rubom i ne škrtari na pršutu!!!). Nadam se da cu se ovdje virtualno skompati sa ljudima koji imaju ciljeve slicne mojima.
Inace obožavam muziku, alternativnu medicinu, pse, knjige, cerekanje, vitaminsko-mineralne suplemente (znam da je cudno, ali to mi je strast :D. Pred dva mjeseca sam se preselila u norvešku zabit pa mi je malo neobicno i izazovno bez posla i frendova. I tako...idem sada otvoriti svoju temu na podforumu Transformiraj se i pisati dugacke postove u kojima kukam.
Back to Top
jatorica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Travanj 2013
Location: sa
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jatorica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 05:44
... dobrodosla ... ja sam tu isto tek koji dan ... (trenutno sam u fazi da pisem sta i kad jedem svaki dan ... pocela sam "lafo" i vjezbati ...
... sretno ...
Smile
...
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2013 at 18:16
Dobro došla
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.