New Posts New Posts RSS Feed - Tražim osobnog trenera/icu sa svojim prostorom
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tražim osobnog trenera/icu sa svojim prostorom

 Post Reply Post Reply
Author
megimegi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote megimegi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tražim osobnog trenera/icu sa svojim prostorom
    Posted: 09 Travanj 2013 at 11:59
Bok svima!

Tražim osobnog trenera/icu, sa svojim prostorom, razlog tome je što bih željela da sestra i ja zajedno krenemo na vježbanje, a ona je jako sramežljiva i ne voli teretane niti grupne vježbe jer se osjeca nesigurno i nelagodno (ima dosta kila). Ja sam jedina koja ju može motivirati, makar je vrlo tvrdoglava, tako da mislim da bi osobni sati s trenerom, u nekom prostori gdje smo samo trener i mi bilo jedino rješenje za nju.
Plan mi je da prvo ja sama krenem, pa onda ukljucim i nju, jer znam da nece htjeti isprva ici.
Ako znate nekog tko ima svoj prostor, ili imate nekog dobrog trenera/icu za preporuciti, molim vas da tu napišete. 
Hvala!
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 12:02
Nisi napisala u kojem mjestu.

Edited by fittyp - 09 Travanj 2013 at 12:03
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 12:33
Ako si s Osjeckog podrucja, javi se privatnom porukom..
U svakom slucaju ,sretno na vašem putovanju do zamišljenog tijela! Clap
Back to Top
megimegi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote megimegi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 15:05
Da, baš sam blesava! Iz Zagreba sam!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.