New Posts New Posts RSS Feed - karike
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

karike

 Post Reply Post Reply
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: karike
    Posted: 08 Travanj 2013 at 20:33
Evo pošto sam uzeo karike da napišem nešto o njima .
Prvi trening brutala , mislio sam da mogu radit široke sklekove kako god hocu, ali vraga kad sam krenuo poceo je core raditi , ruke drhtati i sve to ubija !
Krenuo sam dipseve raditi poslje inverted row-a , al vraga ruke se tresu jedva sam 2 napravio i to ne kak spada ( otišo sam ih raditi gdje ih i inace radim ) , jedina stvar možda koja me nije ubila su zgibovi koje sam za pocetak radio 4 pon. x 5 serija.

Stvarno odlicna stvar , mislio sam da sam u formi, a kad ono karike rasture mene  LOL
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 21:32
Bez brige, adaptacija na nove vježbe traje ponešto, i nagledao sam se par generacija onih koji su mislili da su u formi, doci ce. Medjutim, sve ovo što si radio su izuzetno zahtjevne vježbe za rameni pojas, nisu problem mišici koji se brže adaptiraju, nego vezivno tkivo kojem treba x puta više vremena, pa da izbjegneš probleme, preporucam ti da ne radiš isti dan, ili smanjiš opterecenje tako da kod dipsa noge(s time i dio težine tijela)staviš na stolicu, kod šir.skleka povecaš nagib. Cuvaj ligamente i tetive, ako ih povrediš možeš to vuci do kraja života. Ako to vec znaš, sorry, nisam mislio solit pamet :) Znaš, ona narodna, "polako ali sigurno" i te kako važi i za trening. Dodatno, ne znam koji si tip, ne poznajem te, ali ima tip ljudi koji od ovih vježbi mogu i po 50 ponavljanja, a kod svakog ponavljanja im se pomalu tresu ruke ili tijelo.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2013 at 21:49
Ma savjet uvijek dobro dodje, za dipseve i sklekove cu probati to napraviti.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.