New Posts New Posts RSS Feed - pomoc...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc...

 Post Reply Post Reply
Author
andjela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Sijecanj 2008
Location: Sudan
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andjela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoc...
    Posted: 23 Sijecanj 2008 at 16:04

za 2 meseca punim š4 godina,imam 2-3 kg viskA ali sam dosta visoka š77cm i 60 kg ispadne da je to normalna tezina ali ja vidim da imam koji kg.viska!Kako se trebam hraniti kako bi malo smrsala(sta da jedem za koji obrok)naravno i fizicke aktivnosti-da li moze tu umesto vezbi samo trcanje i koliko dugo.Koliko sati pred spavanje da ne jedem?unapred hvala!




EDIT: smanjen font


Edited by Zoki
gde je moja prava ljubav?
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2008 at 18:09
batali hleb,fast food i jedi zdravu hranu!ribu,piletinu ,crveno meso-od ugljeno hidrata jedi pirinadz,krompir...i mozes da jedes uvece ali sve bez hleba i da nema ugljeno hidrata,znaci neko meso,posni sir...
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2008 at 20:11
Ma nemoj se opterecivati glupostima jer ti je š4 god. Uzivaj u zivotu i jedi sve redom. Na š77cm 60kg nije uopce puno - to je taman.

Nikakva dijeta ne dolazi u obzir jer si jos u razvoju i svi nutrijenti su ti potrebni.
Izaberi neki sport odnosno tjelesnu aktivnost i time se bavi - odbojka, tenis, crobik i sl.
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2008 at 21:15
podrzavam i to! 
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2008 at 22:26

Kako izgleda tvoja prehrana?

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 20:36
ako izbacis sendvice u skoli, da ne spominjem cipseve i to, a ubacis neko voce, mislim da ces vec dosta postic.  samo izvadis jabuku pod odmorom i to je to :)

od aktivnosti mozes i rolanje, jos povedes frendicu sa sobom.

smanji s kruhom. puno vode.

naravno, zaboravi izgladnjivanje. kad smrsavis 2-3 kg, usvoji zdraviji nacin zivota i tako odrzavaj svoje tijelo.

ako imas kakvih pitanja, pitaj. sretno


Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 20:39
sime za ciju prehranu pitas??? 
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 23:46
Originally posted by Nepobedivi Nepobedivi wrote:

sime za ciju prehranu pitas??? 


Pitam andjelu....

Mora nam reci sto jede, kako bi joj mogli davati smislene savjete.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.