New Posts New Posts RSS Feed - Moja prehrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moja prehrana

 Post Reply Post Reply
Author
dmv View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Ožujak 2013
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dmv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moja prehrana
    Posted: 27 Ožujak 2013 at 22:38
Ovako..visok sam 183 imam 90kg i htjeo bi na definiciju..e sad moja prehrana izgleda ovako (i naravno radim sa utezima full body 3 puta tjedno i 3 puta tjedno kardio) i recite dali je to donekle okej jer radim fizicki posao cijeli dan skoro na poslu..
Dorucak pola 10-musli s mlijekom oko 60gr,banana,vocni sok
Rucak oko pola 1-oko 200gr mesa jedna salica tjestenine i povrce,vocka
Meduobrok oko 4-sendvic sa integralnim tostom od nekog mesa i posnog sira
TRENING
Vecera oko pola 8-isto kao i rucak,vocka
Meduobrok-isto kao i oko 4
sta je ok sta nije?Big smilehvala unaprijed



Edited by dmv - 27 Ožujak 2013 at 22:39
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2013 at 17:18
Musli nikako....zobene svakako...em su jeftiniji..em su puno zdraviji i bolji i kvalitetniji se za najesti...vocni sok bježi od toga...šecer....vode gutaj pola litre po 25 kila....ajd mlijeko kažu izbjegavaj...ali ni ja se toga ne držim ujutro stavim 2,5 deci...oprostit cemo ti ujutro....tjestenina kruh ti je više za masu....preporucio bi ti da staviš još u prehranu rižu krumpir...kuhani/peceni ali ne da je na pecenom gore komad slanine...haha...voca nikad dosta..povrca još više nikad dosta....dorucak ti je po meni malo labav treba biti najjaci....ja 200gzobenih 2-3 vocke i još 2,5,dcl mlijeka...kažu bolje vode ...ali et ja volim mlijeko pa ga stavim i ujutro...imaš jelovnika malo pretraži ne mogu ti ja sve...vecera oko pol 8 ajd niej kasno toliko za UH...ali onaj medjuobrok si napisao poslije vecere..vjerovatno je to negdje oko 9-11 sati...to nikako neide tostovi vocke...stavi si posni sir orašasti plodovi....nemoj n islucajno da ti zadnji obrok bude u pola 8...primjera ako ideš spavati oko 10-11 budiš se oko 8-10 izracunaj koliko si bez hrane? puno! :) zato valja posni sir papati navecer....citaj uci i sve 5 :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.