New Posts New Posts RSS Feed - pozz svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozz svima

 Post Reply Post Reply
Author
-lisica- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -lisica- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozz svima
    Posted: 26 Ožujak 2013 at 22:04
e da, jo što se prehrane tice...

6:30 dorucak: zobene, banana, jogurt dodam malo cimeta i lalenih sjemenki
8:30-9 obicno neko voce jer pijem željezo zbog anemije pa za bolju apsorpciju a i loše mi ako nešto drugo pojedem
e sad, znam da mi tu još fali nešto za pojest al stvarno nekad nemam ideje šta da pojedem a da nije glupost i obicno onda ništa ne pojedem do rucka

12- rucak: (pošto sam student i hranim se u menzi i takav faks da jedva stignem jest) pazim da uzmem neko meso a da nije pohano, salatu, povrce eventualno  neko varivo...

oko 4 obicno odem do teretane, do 6

6 popijem shake obicno sa zobenim mlijekom


treninge sam si složila da imam 3 put tjedno snagu u kombinaciji sa trcanjem na traci a 3 put samo trcanje i trbušnjaci na kraju...

primjer:
radim 4 serije ledja-biceps  pa trcanje od 10 min 
4 serije prsa- triceps opet trcanje od 10 
3 serije još ubacim nešto a da je kombinacija ruke-prsa-ledja pa opet trcanje od 10

isto kad radim donji dio si stavim  trcanje od 10 min  izmedju serija

trcanje na traci nagib obicno 1-1.5 i brzina izmedju 12-15 kako mi kada volja i da mi nije isto uvijek

kada samo trcim to je obicno izmedju 30-60 min sa promjenama intenziteta i nikad ispod 11km/h


komentari-prijedlozi-kritike...slušam

svjesna sam da mi ovo sa prehranom ne valja baš, vjerojatno i zato imam taj jedan dan u tjednu kad jednostavno puknem i pojedem sve što mi pred nosom, i to je taj dan u tjednu kad nemam trening :/

Back to Top
-lisica- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -lisica- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2013 at 21:32
Evo, lijep pozdrav svima citam vec jedno vrijeme forum pa se odlucila i predstavit.

Zovem se Petra, imam 21 godinu (studiram) i unatoc obavezama i zahtjevnom faksu pokušavam naci vremena i za sebe (pod tim mislim bilo kakvu fizicku aktivnost a da rasteretim mozak) :)

sve pocelo u srednjoj kad se zarazila trcanjem (obožavam trcati) , jedini problem što stvarno kroz srednju nisam pazila na prehranu...
kako poceo faks, krenula trenirat kickboxing i to išlo do prije pola god kad nisu krenuli problemi sa ledjima... Cry
sad se smirila malo i ostala mi samo teretana (prvi put krenula u teretanu prije godinu dana) i trcanje....
što se prehrane tice mogu reci da se relativno dobro držim svega, pazim da ne jedem "gluposti" ali si još uvijek nisam uspijela izbacit taj jedan dan u tjednu  ajmo rec "varanja" kad stvarno znam svašta pojest....

visoka sam 168 i 70 kg...


odlucila se predstavit jer savjeti ljudi koji znaju šta rade uvijek dobro dodju :) 




Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.