New Posts New Posts RSS Feed - smršaviti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

smršaviti

 Post Reply Post Reply
Author
cherry_89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cherry_89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: smršaviti
    Posted: 25 Ožujak 2013 at 08:34

pozdrav! imam 23 godine, visoka sam 164cm, teška 62-63 kg. prije 2 mjeseca krenula sam s vježbanjem u teretani, kombinacija malo traka, bicikl, malo utezi i sprave. što se tice prehrane tu sam slaba jer mi je puno toga fino :( i ako odlucim nešto smanjiti/izbaciti, cim malo probam kasnije mi je teško ostati na tom "malo". nisam neki karakter što se tog tice.

moj je cilj unutar 4-5 mj doci na težinu od 55 kg. koje vježbe mi preporucate za postizanje tog cilja? što se tice definicije, voljela bih si samo podici guzu (ima je, bojim se da se ne objesi :P), a ostalo ako dodje-dodje. 

a što se tice prehrane...studentica sam, stoga nemam baš novaca za neka posebna jela, a moji doma nemaju baš razumijevanja kad  nešto odlucim promijeniti u prehrani..postoji li neka prihvatljiva zlatna sredina?


Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2013 at 17:11
probaj s ovim programom vježbanja https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Izgubite-5kg-masti-u-5-tjedana.aspx
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.