New Posts New Posts RSS Feed - Nova verzija foruma
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nova verzija foruma

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
 Rating: Topic Rating: 1 Votes, Average 4.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2013 at 10:47
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Bilo kakva boja...samo da ne bude ova bjelina ...ubija :D oce to skoro? :P

Stavili smo drugu boju u pozadinu. Dizajn ce biti uskoro.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2013 at 17:03
Ovo ok izgleda kaj se tice dizajna, ali da mene pitate, ja bi to malo skupio, jer ovak mi je rašireno preko cijelog ekrana. Nekak mi je prirodnije i manje se oci naprežu ako je tekst skupljen malo u sredinu.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2013 at 14:45
hihiih
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 12:38
Zoki, bilo bi dobro da se preko necega tu na forumu može vratit direkt na glavnu stranicu, blogove i to...prije se to moglo, sad nema nigdje....il ja ne kužim Smile

I, zašto svaki dan na duže ili krace nestane jedan podforum? Big smile Sad trenutno tražim Slavonkinu temu i pitam se jel u meni problem ili ..   Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 12:43
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Zoki, bilo bi dobro da se preko necega tu na forumu može vratit direkt na glavnu stranicu, blogove i to...prije se to moglo, sad nema nigdje....il ja ne kužim Smile 

Moci cete se vratiti na pocetnu stranicu portala, blogove i ostalo. Cekamo da nam se dizajner vrati sa puta i da to dovršimo.

Originally posted by Gym_girlI<span style=line-height: 1.4;> Gym_girlI wrote:

 zašto svaki dan na duže ili krace nestane jedan podforum? Big smile Sad trenutno tražim Slavonkinu temu i pitam se jel u meni problem ili ..   Big smile
 
Upravo to danas riješavam sa americkom tvrtkom od koje smo kupili forum software. Iskreno se nadam da cemo to vec danas riješiti. I ja sam primjetio da nestaju podforumi na kratko.




Edited by Zoki - 25 Travanj 2013 at 12:43
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 12:49
E super za prvo, a i ovo drugo se vratilo ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 13:01
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

E super za prvo, a i ovo drugo se vratilo ;)

Navodno su sada popravili nam to. Vidjeti cemo da li ce nas opet zezati. Vjerujem da nece.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
singer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote singer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 19:20
eeej di je nestao podforum - novi fitovci?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 19:30
Originally posted by singer singer wrote:

eeej di je nestao podforum - novi fitovci?
Poslali smo ponovno upit firmi od koje smo kupili forum, cekamo odgovor.
Riješiti cemo to uskoro.


Edited by Zoki - 25 Travanj 2013 at 19:31
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
singer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote singer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 19:52
ok, hvala.. ma imam pitanja i pitaanja
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2013 at 23:44
Privremeno je rješeno.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2013 at 20:10
zoki je moguce da promijenite verziju foruma? ima dosta besplatnih foruma,kao npr smf ? ovo je mucenje,bijela pozadina i generalno bez uvrede jako ruzan forum
isto sirinu bi trebalo smanjiti da nije na 100%,evo ako nemate nikog mogu vam ja sve to instalirat i podesit sirinu foruma.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2013 at 21:18
Originally posted by adatar adatar wrote:

zoki je moguce da promijenite verziju foruma? ima dosta besplatnih foruma,kao npr smf ? ovo je mucenje,bijela pozadina i generalno bez uvrede jako ruzan forum
isto sirinu bi trebalo smanjiti da nije na 100%,evo ako nemate nikog mogu vam ja sve to instalirat i podesit sirinu foruma.

Dizajn foruma nema veze s tehnologijom (smf, webwiz, phpbb i sl.)
Širinu i dizajn cemo prilagoditi vrlo uskoro.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 17:53
Zoki, pitanjce, dva:
ja se i dalje ne mogu vratiti s foruma na pocetnu stranicu i blogove pa moram drzati uvijek 2 prozora otvorena. je li to rjeseno pa ja nest krivo radim tj ne vidim? I zanima me ovo pretrazivanje na naslovnoj str na temelju cega to funcionira? Boolovih operatora ili kako? i da, zasto ja ne mogu kad pisem pm stavljati normalno emoticone ? ja pritisnem, ono nece
cookies are for pussies
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 21:06
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Zoki, pitanjce, dva:
ja se i dalje ne mogu vratiti s foruma na pocetnu stranicu i blogove pa moram drzati uvijek 2 prozora otvorena. je li to rjeseno pa ja nest krivo radim tj ne vidim? I zanima me ovo pretrazivanje na naslovnoj str na temelju cega to funcionira? Boolovih operatora ili kako? i da, zasto ja ne mogu kad pisem pm stavljati normalno emoticone ? ja pritisnem, ono nece

Na prvo pitanje cu ti sutra dati odgovor.

Pretraživanje na portalu funkcionira po principu da pretražuje sve rijeci kroz clanke, blogove i shop i tako servira rezultate. 

A što se tice smajlica, sad sam ti poslao PM pa vidi jesi dobila smajlice. Odgovori mi na PM sa smajlicima pa cemo tako testirati. Smile




Edited by Zoki - 03 Listopad 2013 at 21:06
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.