New Posts New Posts RSS Feed - webshop kritika
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

webshop kritika

 Post Reply Post Reply
Author
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: webshop kritika
    Posted: 14 Ožujak 2013 at 12:56
Pomalo me zivcira sto u webshopu nudite proizvode koje nemate na stanju pa ja moram cekat par dana dostavu, trebali bi to rijesit inace ode u drugi shop, ljudi cekaju a vi sutite!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2013 at 15:23
Problem je u tome što svi uvoznici imaju ograniceni lager te ponekad i same tvornice nemaju sirovinu na zalihama. Cim dodamo neki proizvod, koji uskoro postane popularan, zna se dogoditi da uvoznik za Hrvatsku ostane bez tog proizvoda, i npr. dode nova zaliha za 10-14 dana.

U tom trenu, i drugi shopovi su 90% bez proizvoda jer ga sam uvoznik nema.

Nije to uvijek do nas, pošto imamo jako veliku paletu proizvoda u ponudi, trudimo se uvijek imati ovo što je popularno na našoj zalihi, no puno je utjecaja i jednostavno se ponekad mora pricekati par dana da uvoznik osigura novi uvoz.

Razumijem kritiku, svakako cemo se truditi unaprijed obilježiti proizvode koji su nedostupni kako bi unaprijed znali da bi mogla biti odgodjena dostava.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
martina1311 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martina1311 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 19:27
kako da oznacim da sam nešto koristila od proizvoda i kako da iskoristim kupon koji sam dobila prilikom ispunjavanja ankete za top proizvode 2013. di mogu vidjeti taj kupon?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 21:27
Originally posted by martina1311 martina1311 wrote:

kako da oznacim da sam nešto koristila od proizvoda i kako da iskoristim kupon koji sam dobila prilikom ispunjavanja ankete za top proizvode 2013. di mogu vidjeti taj kupon?

Kupon ti se odmah prikazao nakon ispunjavanja ankete za najbolje suplemente 2013.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 13:00
pozz,kod vas vec dugo kupujem,oko 2 godine,i sve super zadovoljan sam do danas,proteini kutija mi je bila otvorena,znaci poklopac je zatvoren a papir unutra koji je zapljepljen preko poklopca je bio napola otvoren,i ne da je slabo zaljepljen nego je poderan,paket sam narucio 26og a dobio danas 7og,a gotovo svaki put me zovete da nema tog i tog okusa i onda moram napamet izabrat neki brzinski preko tel,bilo bi lijepo da pise,eto hvala :)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 13:49
Originally posted by adatar adatar wrote:

pozz,kod vas vec dugo kupujem,oko 2 godine,i sve super zadovoljan sam do danas,proteini kutija mi je bila otvorena,znaci poklopac je zatvoren a papir unutra koji je zapljepljen preko poklopca je bio napola otvoren,i ne da je slabo zaljepljen nego je poderan,paket sam narucio 26og a dobio danas 7og,a gotovo svaki put me zovete da nema tog i tog okusa i onda moram napamet izabrat neki brzinski preko tel,bilo bi lijepo da pise,eto hvala :)

Hej adatar,

zamolio bih te da komuniciraš za narudžbe na e-mail: [email protected] ili broj telefona 01/3732-141 jer tako ceš dobiti pravovremene informacije. Smile

Ako si dobio proizvod koji je oštecen ili nešto sl., slobodno nam se javi pa cemo ga zamijeniti.
U transportu se svašta može dogoditi. Uvijek cemo zamijeniti proizvod ako nešto nije u redu.

Što se tice dostave, u posljednjih 14 dana smo imali veliku gužvu, imali smo jako puno narudžbi + imali smo situaciju s neradnim danima (blagdani) i godišnjim odmorima uvoznika pa se isporuka kratko odužila.

Od danas je opet sve normalno i isporuka je u roku 2 dana.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2014 at 18:24
oke vazi,necu nista slati natrag jer sam bacio i papir i popio vec mjericu i pol,hvala
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 00:25
Originally posted by adatar adatar wrote:

oke vazi,necu nista slati natrag jer sam bacio i papir i popio vec mjericu i pol,hvala

Uvijek nam se javi ako postoji neki problem, opcija zamjene ili reklamacije prihvacamo.
Najbitnije nam je da je kupac zadovoljan. Wink 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.