New Posts New Posts RSS Feed - Savjet....koju teretanu izabrati*?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjet....koju teretanu izabrati*?

 Post Reply Post Reply
Author
Navigato View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Navigato Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjet....koju teretanu izabrati*?
    Posted: 10 Ožujak 2013 at 10:53
Pozdrav svima,

u potrazi sam za teretanom u koju bi se upisao pa sam naletio na ovaj forum i nadam se dobro mjesto za dobiti savjet i preporuku. Naime, živim na Jarunu, u Zagrebu sam relativno kratko ( 4 godine ), inace sa juga, i kako sam u stalnom poslu,trci, putovanjima.... jednostavno nisam stigao ni obici  teretane  pa da vidim što se nudi. Preferiram prozracnije i nešto vece prostore, bilo bi idealno negdje oko Jaruna, mada nije problem ni negdje drugo.
A vidim da svatko ponešto kaže i o svom izgledu...dakle, visok sam 189, 90 kg, bavim se planinarstvom, alpinizmom....na ljeto se spremam na jedan daleki i visoki vrh, osim što trcim na jarunu u zadnje vrijeme...želim steci snagu u rukama, ledjima i trbušnjacima....dakle onaj dio koji ne mogu istrenirati pukim trcanjem....
Hvala

Pozdrav

Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 11:31
imas na jarunskom jezeru teretanu, kod veslackog doma. tamo su visnjiceve sprave i jedna ravna klupa (moja) :D
Back to Top
mjuki007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mjuki007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 11:48
ako tražiš proznarcnost, možeš npr. vježbat vlastitom težinom na šipkama na jarunu. ili baš želiš u teretanu?
Back to Top
Navigato View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Navigato Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 11:59
Baš bi u teretanu radi sprava....mislio sam prozracnost u smislu da nije neki zagušljivi podrumski prostor.
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 12:39
stvarno "prozracna" je vita fitness centar kod rotora, ali moraš preci Jadranski most.
http://www.vitafitness.hr/
Bio je gym i pored pizzerije Edo, ne znam da li još radi.
Imaš i napocetku Drvinja tj Golikove, cim predješ ZG aveniju, mali. Još jedan manji na Vrbanima, ne znam ime ulice, mislim Lopatinecka ili Kuzminecka.
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 12:40
Kolika je guzva u jarunskoj u vecernjim satima?
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 12:42
Mofit u Selskoj ima dosta sprava, ima i umjetnu stijenu (spomenuo si alpinizam) ... i terasu 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.