New Posts New Posts RSS Feed - Testiranje kolicine minerala i vitamina
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Testiranje kolicine minerala i vitamina

 Post Reply Post Reply
Author
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Testiranje kolicine minerala i vitamina
    Posted: 10 Sijecanj 2008 at 20:42

Prenosim iz Jutarnjeg lista:

Pretragom koja traje 20 minuta i vrsi se pomocu "EAV organometra" (bezbolno) moze se odrediti kolicina vitamina i minerala u krvi.

U clanku se spominje Centar akupunkture i homeopatije www.zg-akupunktura.com

Ne znam koliko kosta i koliko su kvalitetni rezultati takve pretrage, ali ako netko zeli probati, neka javi ovdje kako je bilo.

Meni zvuci zanimljivo, mozda odem...


Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2008 at 22:18
I mene zanima. Vec sam razmisljala o tome, ali nisam znala di da odem i koliko treba platiti. Ako probam, javit cu. Ako saznam cijenu, takodjer. 
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2008 at 23:40

Za one koji mozda nisu dokucili (jer nisam napisao)... Smisao ovakve pretrage je to da saznas da li mozda imas manjak ili visak odredjene tvari, odnosno da li su potrebne vitaminske tablete, ili nepotrebno uzimas previse itd....
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.