New Posts New Posts RSS Feed - Gainer za žene
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gainer za žene

 Post Reply Post Reply
Author
zmiljko4 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmiljko4 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Gainer za žene
    Posted: 08 Ožujak 2013 at 14:31
Pozdrav svima,
Zanima me dali žene mogu koristiti Mass Gainer-e.Naime o cemu se radi žena mi ima 45 kila i 160 je visoka jede koliko može, ali nikako da se udeblja vježba umjereno tj kucne vježbe trbušnjaci sklekovi utezi kila dvije i vježbe tipa aerobik i sl. pa je sad i prorijedila te vježbe zbog bojazni da ne smršavi još koju kilu ako je Ok koristiti gainer-e za nju molio bih vas i neku preporuku.
Hvala vam i pozdrav
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 14:45

Ma ne treba joj to! Prehrana je broj 1!!!! 

Neka izracuna BMI i TDEE i potrudi se biti u kalorijskom suficitu 200-400 kcal pa ceš vidjeti kako ce kilice polako ici gore ;)

Back to Top
zmiljko4 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmiljko4 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 14:50
Ma kužim ja to, a i ona, ali ja kad sam doma (radim vani) dobije kilu dvije cim odem ona padne i tu stagnira kad sam doma je silim da jede kad i ja (teškom mukom) ali cim odem onda po starom mislim jede ali ne dovoljno mislio sam da jednostavno dobije tih 5 do 7 kila i uz vježbe nek se malo definira sve to traje vec godinama uvijek kila dvije kore dolje i tu stane.
Pozz.
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2013 at 12:55
ne treba ti gainer jer je jeftinije složit svoj doma, uzmeš bolje whey i radiš nešto što voli jest (kolaci, pizza, ili neki drugi junk u zdravijem obliku) ako voli tjesteninu nek radi njoke sa umakom od punomasnog sira i vrhnja i nek jede, ako može jesti orašaste plodove to je super jer su kaloricni a nije tako nezdravo (napraviš kolace s njima i mljac :D)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 10:40
Uh, uh, problemi kakve bi ja htjela LOL

To je klasika sa mršavicama - ne mogu puno jest Smile Tu bi onda trebalo što više manjih i cešcih obroka, da nema osjecaj da pojede puno, a da opet na kraju dana (ili tjedna) ima odgovarajuci suficit. Isto tako, treba tražit hranu sa manjim volumenom, a s puno kcal - tako opet nece imat dojam da jede puno, a nakrcat ce kalorije. Primjer - orašasti plodovi. U samo 50 g može pobrat preko 300 kcal, a da ni ne primijeti da jede, cak ce joj bit teško stat LOL Ako je i to previše - neka ih smelje i napravi neki fini shake. Tekuce, a kaloricno Wink Razni shakeovi su i inace dobar nacin nabijanja kg-a kod onih koji ne mogu jest puno ili imaju puno kcal za nabit, a previše im je za žvakat.

Ne moraju orašasti bit u samo jednom obroku - neka ih rasporedi po obrocima. U svakom pomalo i eto. I da, ulje je isto prava stvar. Samo 1 žlica ulja ima oko 150 kcal, a ni ne vidimo ju Wink Žlica po žlica i suficit je tu, bez osjecaja napuhanosti i debljanja u krivom smjeru - a i zdravlje ce bit zahvalno.

U svakom slucaju bih preporucila što zdraviji i kvalitetniji gain weight Wink

I neka se nikako ne odrice utega! Ok, ne moraju bit utezi ali onda bilo kakve vježbice sa opterecenjem! I utezi mogu bit i veci od 1-2 kg, znate? Wink Mora ta extra papica otic na pravo mjesto Smile

Znate li uopce koliki joj je suficit potreban? Ili idete napamet?




Edited by Gym_girl - 18 Ožujak 2013 at 10:43
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.