New Posts New Posts RSS Feed - zenski boks
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zenski boks

 Post Reply Post Reply
Author
haley20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haley20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zenski boks
    Posted: 09 Sijecanj 2008 at 17:01

evo napokon je i u moj grad dosao boks, pa si ja razmisljam kako bi to bilo super upisati..

ima li netko da zna vise o tome? zanima me sve - da li je taj sport dobar za dovest se u kondiciju, ucvrstiti cijelo tijelo, sve, sve.. pozzdrav

       

H@ley
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2008 at 17:29
To je super sport. Jako dobar za kondiciju (pa vidis i sama da profesionalni boksaci plaze nakon par rundi ).

Probaj pa vidi.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2008 at 00:55
 aha.... a i moci es se braniti od napasnika;)
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2008 at 12:52
prije sam se bavila jednim drugim borilackim sportom i to godinama, tako da ti mogu preporuciti bilo koji. o boksu ne znam puno, al bilo koji borilacki opcenito je super za:

kondiciju

snagu

motoriku

mrsavljenje

razvijanje misica nogu, tricepsa, ramena i ledja

ispucavanje energije, pogotovo stresa

ugl, odi svakako



Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2008 at 16:27

Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:

prije sam se bavila jednim drugim borilackim sportom i to godinama, tako da ti mogu preporuciti bilo koji. o boksu ne znam puno, al bilo koji borilacki opcenito je super za:

kondiciju

snagu

motoriku

mrsavljenje

razvijanje misica nogu, tricepsa, ramena i ledja

ispucavanje energije, pogotovo stresa

ugl, odi svakako



 

 

ODBRANU...takodjer

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2008 at 19:58
da, i to naravno  
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
direktor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote direktor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2008 at 19:46
Originally posted by haley20 haley20 wrote:

evo napokon je i u moj grad dosao boks, pa si ja razmisljam kako bi to bilo super upisati..

ima li netko da zna vise o tome? zanima me sve - da li je taj sport dobar za dovest se u kondiciju, ucvrstiti cijelo tijelo, sve, sve.. pozzdrav

       



sigurno je da boks ima veliku kondicijsku potporu,a osim nje i dugi niz benefita kao sto su: fizicka i mentalna borba (izostravanje osjetila..) ucenje borilacke tehnike(napad i obrana) , fleksibilnost,explozivnost,refleks..osjecaj sigurnosti u sebe. itd..
jedini minus i po meni najveci nedostatak odnosno mana tog sporta je ,razbijene arkade,nosevi,povremeni podljevi ispod oka,hematomi, i koliko god izostravao mentalnu snagu kroz ovaj sport,ipak je neizbjezno reci da treba pripaziti na efekt konstantnog udaranja u glavu tako da ne znam koliko je to pozeljno..
ali eto,dok se god drzis ovih prvih pozitivnih strana boksa moze se reci da nemas sto izgubiti,mozes samo dobiti.
 

Edited by direktor
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 22:00
 KAZU DA JE TO HUMAN SPORT
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.