New Posts New Posts RSS Feed - Brojaci kalorija i fitness aplikacije za iPhone
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Brojaci kalorija i fitness aplikacije za iPhone

 Post Reply Post Reply
Author
Superman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Superman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Brojaci kalorija i fitness aplikacije za iPhone
    Posted: 27 Veljaca 2013 at 22:41
Bok ljudi,

Zanima me dali postoji nekakva aplikacije na Hrvatskom jeziku za upisivanje sto smo jeli tijekom dana, da bi nam se brojale ili odbijale kalorije, te kako bi pratili sve to kao sto postoji bezbroj takvih aplikacije na engleskom?

Takodjer, ima li koja aplikacija za fitness ili body building (Isto na HR)?

Na engleskom ih imam nekoliko, ali zaista ni mi trebalo na HR, jer malo je teško to sve upisivanje na engleskom, kada pola tih marki i hrane nema kod nas, odnosno fali podosta naših artikla i hrane. :)

Fala.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 22:41
my fitness pal ti ima dosta naše hrane... i možeš sam unijeti neki proizvod ako ga slucajno nema... 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Ribica22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2012
Location: ZG
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribica22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 09:35
Fitness pal je odlican Smile
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 11:11
baš cu probati taj fitness pal...ja sam nedavno skinula Diet Organizer, ali njihove kalorijske virijednosti pojedine hrane su puno manje nego ono što ja imam na ambalaži proizvoda!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2013 at 11:02
Koristite li neke druge aplikacije uz my fitness pal?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2013 at 12:52

Možda sam ja seljo, ali meni je najbolje rucno....meni na tim aplikacijama nisu objektivni podaci.

Sve podatke o kaloricnosti hrane skidala sam s fitness.hr i još jedne stranice, i bitno se razlikuju nego njihovi kalkulatori!


Ostajem pri svome...a i brža sam!

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2013 at 17:41
Da, ja isto tako rucno najbolje ovo je komplicirano i nije lakše šta bi trebali bit da bi bilo upotrebljivo, to kad bi postojala aplikacija di sam ukucas podatke o hrani koju jedes koliko cega ima pa da poslin samo pišeš koliko si poija i da ti izracuna to bi vec valjalo...
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2013 at 18:00
zmaju, pa my fitness pal je takav..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 00:34
Nisan primjetija toliko, skinija san bija aplikaciju, ali vidija san da možes pisat koliko si kalorija unija ali ne i sam svoju listu namirnica i kcal vrjednosti
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 01:06
mozes unositi i svoju hranu.. ja samo svoje i unosim.. sama sam napravila svoju bazu podataka :D
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 19:10
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

mozes unositi i svoju hranu.. ja samo svoje i unosim.. sama sam napravila svoju bazu podataka :D

Da, to je velika prednost aplikacije.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lider10 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lider10 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2016 at 10:00
Trazim neku aplikaciju koja moze azdovoljiti moje potrebe da radim kod kuce vjezbe snage. Dakle nesto da radim kuci bez pribora samo sa tjelesnom težinom, tipa sklekovi, trbušnjaci i slično al da ima program rada. Videl razne iPhone aplikacije, al puno njih se plačaju.. ima neka alternativa?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.