New Posts New Posts RSS Feed - Hello!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hello!

 Post Reply Post Reply
Author
cupcake22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cupcake22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hello!
    Posted: 26 Veljaca 2013 at 16:53
Book svima, ja sam još jedna nova... dosta dugo pratim sve na stranici pa sam se odlucila registrirati. Inace imam 21 godinu, visoka sam 169cm i imam 83kg :( užas... naravno htjela bi smršaviti... samo ne znam odakle bi krenula... prije godinu dana imala sam 10 kg više onda sam vježbala, svašta nešto ( uglavnom neki aerobik, ali sam par puta bila u teretani) jela sam manje, hmm ali sad sve to više tako ne funkcionira kao da se "zamrzlo", doduše prestala sam sa svim bila i sad kao da mi se cijeli organizam nece pkrenuti :( inace najveci problem mi je podrucje trbuha :/   
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 16:58
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
cupcake22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cupcake22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 19:23
hvala... mislim da je najbitnije pocet... iako mi je prehrana nekako najveci problem :/ ali malo sam pogledala po forumu pa sam si mislila nešto tako složiti :)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 20:56
Kad si složiš napiši ovdje..pa cemo vidjeti jel ok ili nešto treba mijenjati Smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
cupcake22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cupcake22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 22:46
pretpostavljam da bih trebala krenuti sa brojanjem kalorija i vaganjem hrane?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 22:52
a možeš odokativno al ovako je sigurnije mogla bi za pocetak samo ubaciti zdrave namirnice i izbaciti sav junk i gluposti. Kad to uspiješ jedno mjesec dana onda pocni brojat
Back to Top
cupcake22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cupcake22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 23:16
onda cu tako za pocetak... samo za dorucak što da jedem? zobene?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 23:27
zobene s mlijekom, omlete ili raženi s piletino, to su moja tri top izbora..malo pogledaj ovdje šta sve jedu forumasi, mozda ti pomogne :https://www.fitness.com.hr/forum/moj-dnevni-tjedni-jelovnik_topic1632_page231.html
pozz i sretno!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2013 at 13:56
Welcome! Wink

Slušaj naše FITovke i puno ceš napredovati! Thumbs Up


Edited by Zoki - 01 Ožujak 2013 at 13:57
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2013 at 16:12
Dobrodošla
Za dorucak osim zobenih ja volim kombinirat svježi sir s vocem...
Kreni polako, javlja kako napreduje, a mi smo podrška.
Sretno
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.