New Posts New Posts RSS Feed - Ženski kutak :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ženski kutak :)

 Post Reply Post Reply
Author
Hope2010 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hope2010 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ženski kutak :)
    Posted: 22 Veljaca 2013 at 00:44
Pozdrav svima,

Vec duze vrijeme razmisljam o mjenjaju zivotnih navika po pitanju zdravlja i napokon sam prije mjesec i pol pocela raditi na tome...imam 22g,visoka 172 cm i skupljenih 66 kila...i doslo je vrijeme kad sam rekla da vise od toga nece ici...s prehranom se borim jer sam na maminoj kuhinji jos uvijek ali ide mi sve bolje i bolje,u teretani sam stekla kondiciju tako da je sve vec lakse...aali jos uvijek nisam sigurna koja kombinacija vjezbi je najbolja za mene,kada ih je vrijeme malo izmijeniti ili ubaciti nesto novo...tako da bi bila zahvalna na nekom strucnom savjetu
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 00:48
Pozdrav i dobrodošla.

Reci šta te zanima i plan prehrane i vježbe pa cemo ti i pomoci ;)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Hope2010 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hope2010 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 12:55
Znaci tek sad vidim da ovdje imaju cuda o prehrani i vjezbama pa vas necu gnjaviti...a nazalost neznam strucne nazive vjezbi to cu tu jos morati prouciti...u mojoj teretani bas i nema strucne osobe pa cu se orijentirati na iskustva svih vas ovdje :)
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 13:28
Dobrodošla, malo prouci po forumu i pitaj što nije jasno Smile
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Hope2010 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hope2010 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 14:29
Originally posted by Nickylii Nickylii wrote:

Dobrodošla, malo prouci po forumu i pitaj što nije jasno Smile

Hvala puno :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.