New Posts New Posts RSS Feed - održavanje forme
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

održavanje forme

 Post Reply Post Reply
Author
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: održavanje forme
    Posted: 21 Veljaca 2013 at 16:19
Trebam savjet. ovaj semestar mi se raspored tako poklopio da vježbati stignem u srijedu, subotu i eventualno nedjelju (al taj dan necu moci uvijek jer podvecer putujem za zg, a kad stisne ucenje, to ce mi ipak biti prioritet). e sad, mene to jako živcira jer ne budem mogla svoj izgled dovesti na razinu koju ja želim, nego se budem morala MUCITI da ga ODRŽIM. :(
još uvijek imam tjelesni na faksu (4. semestar sam), prije sam išla na aerobik jer je bila odlicna instruktorica, baš je bil dobar trening. ali, sad se promijenila instrukorica i taj trening je za mene preslab. zato sam se prebacila na teretanu na faksu, jer mislim da ce mi na tjednoj bazi bolje biti da u okviru tjelesnog odradim trening snage, a ne aerobni (aerobik) jer aerobni mogu nadomijestiti hodanjem (što sam vec pocela prakticirati).
dakle, za kucno vježbanje preostaju mi srijeda, subota i evenutalno nedjelja. tjelesni imam cetvrtkom. zanima me dal je, obzirom na situaciju, najbolje da u sri i u sub radim full body treninge ili da ih ipak nekak podijelim na lower i upper body vježbe? kaj mi savjetujete, kak mi je najbolje da održavam formu ovaj semestar? i da, dal uopce mogu racunati na neki napredak? (do sad sam vježbala 4 puta tjedno snaga+aerobno, i hodala bar 1x na tjedan.) prehrana nije upitna, pazim i trudim se i ne odustajem.
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 16:38
Radje radi 2 puta full body, a ostalo ti ovisi o prehrani kao što si i rekla.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 09:04
da nabijaš masu bilo bi bolje upper lower ali koliko vidim full body bi tebi bolje odgovara, samo se pošteno skrši hehe
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 16:45
okej, tenks :) imam u planu ovo: zagrijavanje, pa planks (3 vrste, svaku 2x po 1 min), onda gluteuse (one vježbe za guzu) i onda ubacit neki dobar bodyweight trening za noge i ruke. na kraju neki kardio, high knees 6 min. kak to izgleda?
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.