New Posts New Posts RSS Feed - ovisnost o slatkom
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ovisnost o slatkom

 Post Reply Post Reply
Author
xenic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xenic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ovisnost o slatkom
    Posted: 22 Prosinac 2007 at 16:14
dragi moji,

neznam za vas ali mene muci ovisnost o cokoladi kako bi ja rekla ponekad, moze me se kupiti sa njom bez problema i uslijed toga doslo je do toga da od mrsave djevojke postala sam mala okruglica i mucim se sa time vec 2 godine i trazim izlaz van

moram priznat da sam dosla do zakljucka da je sve u glavi i polako sam krenula u teretanu, uzela osobnog trenera i iskreno sad kad pomislim koliko znoja ostavim tamo ne padne mi napamet da okusim slatko

eto samo sam to htjela podijelit sa vama jer ni sama ne mogu vjerovat koliko sam odlucna da stanem na kraj sa svojim kilama




Edit: maknut nepotreban html kod


Edited by Zoki
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2007 at 16:28
A cuj...sto se tice cokolade

I ja osobno kad mi se jede cokolada ili neki keksici pojedem i ne zalim iskreno.
Ali ono sto sam primjetio - kad imam pravilni PWM u kojem kombiniram whey npr. od cokolade sa glukozom to mi zadovolji zelju za slatkim za cijeli dan.

Eto to je jedan trik kako izbjec prejedanje cokolade.
Back to Top
elai View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote elai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2007 at 17:28

 Bravo xenic! Clap

Samo tako naprijed, mene samo interesira kako odoljeti napastima predstojecih blagdanskih ruckova i veceri i kako objasniti mamama i bakama, da nismo bolesni ako pojedemo samo jedan kolac (toliko moram radi njihovog truda), ili ako za veceru ne zelimo sarmu ili neko pecenje s masnim krumpirima, ili neko drugu ekstramasnu hranu?  Nadam se samo da cu prezivjeti ovo buduce plandovanje bez dodatnih kilogramama.

ela
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2007 at 20:08
dokazi i sebi i drugima da si karakter i pojedi jedan kolac, malo juhe, i glavno jelo cist da te zasiti.
ak uspijes odoljeti, bit ces ponosna na sebe i vidjet ces da to mozes. ak ipak nemres, onda se bar odreci kruha. i to je nesto.
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.