New Posts New Posts RSS Feed - Koja pileca ili pureca prsa kupujete
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koja pileca ili pureca prsa kupujete

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 11:55
nece ti teta rec osim ako je ne poznaješ, sprijateljiš se s njom i da vidiš :D
Back to Top
Matan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 17:30
Rodbina moje supruge uzgaja kokoši, pa cesto jedem domacu kokoš (ali hrane je takodjer nekom kupovnom smjesom i povremeno ostacima obroka). I zaista, to meso je dosta ukusnije... ali dobra mi je i kupovna piletina, pretjerano je reci da ništa ne valja... tocno, ima vjerovatno toksina ali kao i sve što je uzgojeno za široke mase, jer drukcije ne ide... opcenito mislim da je piletina u nas relativna dobra... 

Sjecam se davno, neki ljudi iz Poljske su mi pricali kako kod njih ima piletine za euro po kilu i to je neukusno smece, ali imaju i "normalne" piletine koja cjenom i kvalitetom odgovara našoj.

Kad smo vec kod piletine, danas cu za veceru raditi rižot od pilecih prsa.... uživajte!
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 21:35
Eto još jedne prednosti života na selu Smile
Back to Top
Matan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2013 at 18:15
Nedavno gledao na TV-u, smicalice proizvodjaca hrane pri cemu su spomenuta i pileca prsa. Dakle pojedini proizvodjaci ih pune vodom !!! Potom izvaljaju tako da se ta voda ravnomjerno rasporedi po mesu. Zašto to rade? Po njima, tako su socnija pri pecenju... možeš mislit ! Naravno, voda je ovdje cista zarada na težini... Baš me zanima jel se tako nešto prodaje i kod nas ?
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2013 at 19:14
Originally posted by Matan Matan wrote:

Naravno, voda je ovdje cista zarada na težini... Baš me zanima jel se tako nešto prodaje i kod nas ?


Kakvih sve prevara kod nas ima, ovo je ništa, sasvim normalno da nas kradu di stignu.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2013 at 11:18
Ja sam pocela kupovati piletinu na placu u ducancicu koji ima zagorske piceke i mogu reci da je definitvno meso drugacijeg okusa. Finije mi je! Inace sam kupovala cekinovo u ducanu.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 09:57
kad smo kod bjelog mesa....citao sam malo po forumu kažu..valja samo grill ili kuhano...cec u cemu je pogreška što u tavi žlicicu maslinovog ulja stavim i pecem bjelo meso na njoj?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 10:46
maslinovo ulje nije za pecenje.. jer ne podnosi visoke temp. Ja pileca prsa pecem na teflon tavi, bez icega. Samo treba dobro ugrijati tavu, stavis meso i pustis da se pece.. prvo ce se zalijepiti, ali cim se pore na mesu zatvore, samo se okrene na drugu stranu.
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 10:49
da stavom vode bar na tavu? jer nemam teflon jako loše tave imam? ma da to nisam znao ja stavljam to i na jaja i na sve....jer ne zdravo ako se pece maslinovo ulje ak stavit ne kžim?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.