New Posts New Posts RSS Feed - VALENTINOVO
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

VALENTINOVO

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 23:38
jebeš vezu u kojoj valentinovo nije svaki dan
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 23:38
Originally posted by rioso rioso wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

[
... Morala sam kupiti neki poklon....ali to nisu nikakve ljige..
Jel tako da si mu kupila whey ili možda  kazein da ga grije u dugim hladnim nocima?  LOL LOL

U rangu sa tim... whey smo vec nabavili pred par dana... LOLLOLLOL
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 23:42
Originally posted by tortica tortica wrote:

jebeš vezu u kojoj valentinovo nije svaki dan


I jebeš materijalno... Narocito u vezi... Npr. mene najvise odusevljavaju dvije stvari koje su potpuno neopipljive i neuhvatljive i ne mogu se zabiljeziti u izvornom obliku / bez tehnologije

Edited by LolitaInChains - 14 Veljaca 2013 at 23:42
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 00:08
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by XQ XQ wrote:

Jbg, teško ženama udovoljiti, koliko god se trudio, nikad neceš pogoditi pravi nakit  :)

Zato je odvedeš da bira sama... ili se zadržiš na cvijecu koje voliLOLLOLLOL


To je najbolje, al onda to i nije baš neko iznenadjenje :) Dobro kod ovih današnjih cura, nije bitno ništa osim racuna sa velikim ciframa (niste sve takve, nemojte se uvrijedit, ali ove mladje generacije su strava):)


Edited by XQ - 15 Veljaca 2013 at 00:09
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 06:58
Originally posted by adatar adatar wrote:

Originally posted by XQ XQ wrote:


Originally posted by adatar adatar wrote:

ja sa zenom idem na veceru ,poslije cu ju iznenadit,kupio sam joj neke nausnice hihi.. ona me sad gleda onako u cudu jer joj nis nisam dao,a danas nam je i godisnjica braka jer smo se ozenili na valentinovo samo sam joj cestitao
Bilo bi brutalno da joj nisi ni cestitao.. Mislim da bi vec bio izbacen iz kuce/stana :)


sve je proslo okej,iako sam fulao nausnice vidio sam joj izraz gadjenja na licu tipa "sta si mi to kupio"

drugi put cu joj kupit onaj madrac koji reklamiraju na tv,nemogu fulat s njim
 
A siroti LOL
Tako je i meni muž, jedne godine, kupio Lacoste tenisice, ali meni oni nemaju uvijek lijepe modele, ja sam mu odmah rekla da necu to nosit....zamijenili za majicu i rekla sam mu od tade nema više poklona iznenadjenja.....mrzim kod otvaranja poklona onaj izraz lica nezadovoljstva koji pokušavam prekrit aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaLOL
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 14:26
Jaoooo, pa skoro zaboravila! Moja ekipa i ja imali ideju - Anti-Valentinovo party! Kupili bi jastucice u obliku srca, medeke, oblijepili stan rozim i crvenim srcima od papira, hrpa sljokica, moze i svjecice, mirisne i svakakve, roza trash pica i likeri, zatim kokteli s onim trash kic ukrasima, ljubavni trash bi svirao - od pamtivijeka pa do danasnjih dana i svi bi se nekako lame sredili, pretjerano i ljigavo Uglavnom prenaglaseno sve i grubo ismijavanje, sarkazam i sve dokumentirali foticem i objavili na Fb. A ne bi bilo lose ubacit i neke trash love toys ili dolls na napuhavanje.
Riganje 3 dana, sto od cuge, sto od svega skup

Al moramo ucit

Edited by LolitaInChains - 15 Veljaca 2013 at 14:27
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 14:59
ne bih se osobno toliko trudila oko neceg do ceg ne držim ili ne fermam....i jel baš bilo potrebno ubacit kapitalizam opet u pricu?...aktivisti ga spomenu sigurno 25x dnevno, liberali i svi koji se tako osjecaju...mislim da mu se više štuca
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 15:05
Slazem se, to su frendice smislile ovaj dio s kupovinom plisanih igracaka i pica. Ja bih ovaj ostatak rucno - srca, toys i plastika nisu problem I da, ima jedan lik u drustvu, nov je i ljigavi mekusac, meni se nasao ubacivat pa eto prilike za jos novih buuuuuuurnova njemu (bas kao sinoc preko vibera, koje li srece!)
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 15:07
ti ne volis ubacivanja? vise onako toljaga po glavi pa da te odvuce u spilju?
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 15:09
Procitaj si dio koji pise PRIJE rijeci ubacivanje.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 15:11
nasao ?
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 15:19
Rekoh dio, a ne rijec.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 15:25
okeee,sad ne stignem,procitat cu poslije
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.