New Posts New Posts RSS Feed - PRAVILNIK NATJECANJA 2013
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

PRAVILNIK NATJECANJA 2013

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 23:19
Ma, sve ok . Smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 12:33
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Fitness.com.hr tim ce tijekom ovog vikenda filtrirati petero najboljih transformacija, a forumaši ce izabrati najboljeg u ponedjeljak 22.04.! 

Bitno je da slike postavite najkasnije u petak 19.04.! 


ok natjecatelji su svoje ispunili (kako ko), slike su postavljene....aaaa....za koga da glasamo? Wink


Edited by Gym_girl - 22 Travanj 2013 at 12:34
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 13:05
Ja glasam za Mariusa i Zokia :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 14:23
HITNO MOLIM ZOKIJA DA PROCITA ŠTO JE MARIUS NAPISAO U MOJOJ TEMI.
OVO NIJE NORMALNO.

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 14:27
e svašta..
cookies are for pussies
Back to Top
Blissomnia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blissomnia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 17:27
Pitanje... Glasa se za najvecu ocitu transformaciju, jel? Bez obzira na vrstu treninga, trenera ili tako nešto...

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 17:28
Originally posted by Blissomnia Blissomnia wrote:

Pitanje... Glasa se za najvecu ocitu transformaciju, jel? Bez obzira na vrstu treninga, trenera ili tako nešto...


tako je Smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 21:38
Glasanje je upravo krenulo, slobodno dajte svoj glas na linku:


Na kraju prvog posta u temi gdje se glasa piše tko sve može glasati.


Edited by Zoki - 22 Travanj 2013 at 21:38
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 22:59
Buducid a je tema o nagradama zakljucana c/p cu ovdje;

Što se tice same nagrade.. nebih preuzeo niti glavnu vec sam ju mislio preusmjeriti  pa tako necu niti ovaj ?popust?. Ipak, buduci da na njega imam pravo raspolaganja (osim ako se ad hoc ne izmisli nekakvo novo pravilo) , prepuštam ga prvenstveno Bebolini jer smatram da je oštecena za ulazak u finale no ukoliko ga ona ne treba, što se mene tice može ga koristiti tkogod se javi u ovu temu i kaže da ga želi.
Pa makar taj imao/la  i manje od 20 postova! LOL
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 23:21
Originally posted by rioso rioso wrote:

Buducid a je tema o nagradama zakljucana c/p cu ovdje;

Što se tice same nagrade.. nebih preuzeo niti glavnu vec sam ju mislio preusmjeriti  pa tako necu niti ovaj ?popust?. Ipak, buduci da na njega imam pravo raspolaganja (osim ako se ad hoc ne izmisli nekakvo novo pravilo) , prepuštam ga prvenstveno Bebolini jer smatram da je oštecena za ulazak u finale no ukoliko ga ona ne treba, što se mene tice može ga koristiti tkogod se javi u ovu temu i kaže da ga želi.
Pa makar taj imao/la  i manje od 20 postova! LOL

 
Rioso, možeš prepustiti svoj popust nekome drugome.
Što se tice Beboline, ona je izgledala fenomenalno u startu, pošto smo tražili najbolje transformacije, ocijenili smo da su neki drugi natjecatelji imali veci napredak.

Bebolina možda nije imala veliki napredak (po našem mišljenju) jer vec u startu super izgleda, njezine završne fotke su samo potvrdile njezinu odlicnu pocetnu formu. 




Edited by Zoki - 23 Travanj 2013 at 23:22
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.