New Posts New Posts RSS Feed - koliko vam se cesto desavaju ozlijede?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

koliko vam se cesto desavaju ozlijede?

 Post Reply Post Reply
Author
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: koliko vam se cesto desavaju ozlijede?
    Posted: 11 Veljaca 2013 at 19:13
mene je vec pocelo to iritirat,prije tjedan i pol pulo mi je u ramenu dok sam radio sklekove,prebrzo sam ih radio jer su mi postali laki a tezak sam,a jucer ozlijedio nogu radeci hiit ,tako da sam jako slab kardio danas mogao napravit,te ozlijede me znaju imobilizirat i po nekoliko dana i tratim te dane umjesto da vjezbam koliko se cesto to vama desava ?
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 19:14
Jel se dobro razgibaš prije toga?
Ja sam pred 2 tjedna istegnula ligamente, još me zezaju i ne mogu baš s nogom radit šta mi se prohtje.
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 19:19
kako što ti je Nickylii rekla razgibavanje je najbitnije,a + toga uzimanje nekih suplemenata za cuvanje kostiju itd. Npr ja koristim Gelatine forte,to je protein kolagena sa dodanim B6 vitaminom i kalcijem..izvrstan okus i cijena. I da se pohvalim nikada ozljedu nisam imao :)  
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 19:20
pa ako ti je lako radit sklekove radi ih sporo a u vezi ozljeda nemam bas tih problema
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 19:38
zagrijavam se ali poradit cu na ovom,uglavnom to bude obicno rastezanje,vidis i u tim suplementima za hrskavice i kosti nisam nikad pridavao toliko vaznosti,mozda nesto i uzmem,da radim sporo sad,taj put sam to naucio :D

Edited by adatar - 11 Veljaca 2013 at 19:39
Back to Top
m6el View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote m6el Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 20:07
Za izbjegavanje ozljeda treba se prvo zagrijati (cca. 10 min trcanja) i nakon toga razgibati
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 20:13
Nepravilno izvodjenje vježbi dovodi do povreda, ne shvacam svrhu "brzih sklekova", tj još više su neucinkoviti.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.