New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - kika1111
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - kika1111

 Post Reply Post Reply Page  <1 212223
Author
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 22:24
Ja moram priznat da ne volim bas defku. Ali volim rezultate.

Znaci da se ja ne bih trebala mjeriti jos 2 mjeseca. A moram, da drzim malo to sve pod kontrolom   
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2013 at 12:34
Imam jedno pitanje Smile
Još mjesec dana sam u teretani, a poslije toga idem na 2 mjeseca doma, gdje nastavljam vježbati ali nemam tolike težine koje dižem u teretani. Za ruke su ok, ali za noge su i više nego duplo manje. Mogu ja raditi duplo više ponavljanja ali nije mi to to. Zato sam razmišljala kako bi bilo kad bih ta 2 mjeseca išla na definiciju i onda od 3. mjeseca opet na masu kad se vratim u Zagreb. A možda bih se i ja malo bolje osjecala da skinem malo masti. Šta vi mislite o tome? Smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2013 at 12:42
Eh kod defke bi bilo poželjno da radiš kao i na masi kilaže :D Gledaj....ako semožeš nekako snaci...u torbu stavi nešto teže...cigle..kamenje..teže predmete...cak i pjesak u vrece...imaš puno izbora...ja sam zaista puno toga znao natrpati u torbu i raditi....probaj malo cucnjeve sporije raditi..npr spuštanje..i dizanje...da vidiš kako gori i sa manjim težinama ;)

Eh to tebe ostavljam sada što ceš :D Dali ceš masu ili defku :D Ja ti samo dajem primjer kako da treniraš ako nisi u mogucnosti :D 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2013 at 21:33
Hvala na savjetu. Sto god da odlucim potrudit cu se da mi trening bude sto kvalitetniji s obzirom na uvjete. Ne znam samo jos sto cu, masa ili defka
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2013 at 21:31
Jucer sam si natrpala na leg press 160 kg i digla sam to 15 puta i nije mi bilo nesto pretjerano tesko. A sad sam upravo digla 19 kg biceps pregib 7 puta. Jesam li normalna? LOL
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2013 at 22:34
Nice
Back to Top
kika1111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 154
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kika1111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2014 at 18:21
Ejjjjj Tongue
Javljam se da ne mislite da sam potpuno odustala LOL
U zadnjih par mjeseci se bavim kettlebellom i idem u subotu 27.09. na natjecanje u Bjelovar u disciplini long cycle sa tezinom od 16 kg.
Ne znam da li ima jos forumasa koji se bave s tim. Meni je zabavno i dobro mi je doslo preko ljeta kad nemam teretanu ali naravno da cu uskoro ukomponirati teretanu kad bude prilike, to ipak najvise volim. Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 212223
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.