New Posts New Posts RSS Feed - Rižini krekeri
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Rižini krekeri

 Post Reply Post Reply
Author
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Rižini krekeri
    Posted: 04 Veljaca 2013 at 23:47

Pozdrav !

Što misle forumaši i forumašice o sljedecem proizvodu :

http://online.konzum.hr/products/60045471/kreker-riza-100-g-k-plus

Hvala Vam ! :)


Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 23:58
a šta ja znam, jela sam ih, nisu mi baš fini (koda jedem slamu ) pa radije jedem wasa punozrnate krekere (sad ih ne jedem jer sam na defki )
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 13:35

meni osobno su ukusni nego mislim kakvi su sto se tice UH ? Kvalitetni ili nevalja ? :D Mislim da si ih ubacim umisto zobenih . Jer za dorucak jedem zobene 100 g s vodom , 2 cijela 4 bjelanjka , mjerica wheya ili 500 ml cokoladnog mlijeka i jednu bananu . I sada kao MO opet bi mi islo al 150 g zobenih te 250 g posnog .  Ali mislim umjesto tih 150 g zobenih ubaciti ove rižine krekere ? Debljaju li ? Kvalitetni su UH ? Inace na masi sam ... Mislim ono što je bijelo nevalja xd 


E i da što mislite posni s medom ? Med s tim ? mmm ... podiže li razinu inzulina ? Ide li u salo ? 

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 13:41
mozes rizine za Mo bez problema. ja ujutro jedem posni na razenom kruhu preliveno s zlicicom meda.. nemoj bas pred spavanje med al ujutro mozes za dorucak cak bi preporucila :)
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 13:42
umm mogao bih kusati te krekereBig smile 
Back to Top
Remind View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Remind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 14:28
Ugljikohidrat je ugljikohidrat, a ti rižini krekeri imaju solidnu kolicinu UH (nekih70g na 100g proizvoda, ne sjecam se tocno napamet) + nešto proteina i vlakana. S druge strane, jednak proizvod (ali ne K-plus) možeš naci u svim ostalim trgovinama za istu cijenu. Okus baš i nije neka sreca pa sam ipak ostao pri zobenim.
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 18:32
meni osobno ovo lipse od zobenih
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 14:32
hm...kad smo vec kod riže....nisam htjeo otvarat novu temu sa pitanjima podosta sam ih otvaro..nadam se da ce netko vidit haha....kako da racunam primjera da sam pojeo 100 g riže da iz lonca koja je vec skuhana riža da iz nje važem koliko ima g? ili sirovu da važem? 100 g to mi nije jasno?...inace skuham rižu dodsam malos soli vegete mušatnog orašcica i riža mljac....nije integralna nego bjela....sada ne znam kako da to racunam kalorijsku vrjednost...jel 100 g skuhane riže ustvari manje riže no što pokazuje vaga? ako me razumijete xD? :D
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 15:23
vazi sirovu rizu...  kuhanjem dodje ninimum dupla tezina..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 15:35
došao sam do nekih informacija....tako da bi mogao i kuhanu vagat ajmo rec....ali bolje je sirova što ti kažeš kaže 100g k riže da je 130 kcal 2.38p 28.59 UH :P
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 15:42


Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

došao sam do nekih informacija....tako da bi mogao i kuhanu vagat ajmo rec....ali bolje je sirova što ti kažeš kaže 100g k riže da je 130 kcal 2.38p 28.59 UH :P



Ma koja ti to riža oma 130kcal u 100g, molim te??

Koliko ja znam, i koje sam ja sve riže imala u rukama, 100g nije bio ispod 320-340 kcal.


trenutno imam Uncle Bens integraln u rižu, u 100g ima :

344 kcal

8g P

73g UH

2,2g M 

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 15:43
pa kuhana riža ne mislim na sirovu....
Back to Top
Bibihaba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bibihaba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2013 at 16:28
Kad vec pricamo o rižinim krekerima.
Za pojesti 100g riže -sirove, koliko je to rižinih krekera?
Konkretno imam one iz Lidla.. 130 grama 4.99kn
Znam da se pripremaju slicno kao kokice, na vrucem zraku.. pa je teško to izvagat  :)
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2013 at 18:38
ja jedem cesto rižine krekere, ali sad sam otkrio Naturel krekere od pšenice i raži koji su mi mnogo bolji i hrskaviji. ima ih za kupiti u konzumu (http://online.konzum.hr/products/60052450/naturel-kreker-integralni-od-psenice-i-razi-100-g). namažem ih svježim ili posnim sirom i dijetnim pekmezom i bude odlicno. u 100 grama mislim da bude oko 15 krekera,a 100 grama ti je nekih 350 kalorija pa si izracunaj. meni su ti krekeri idealan medjuobrok. zasitni su a smiješ ih dosta pojest.
Never give up
Back to Top
Bibihaba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bibihaba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2013 at 18:48
U onom pakovanju od Lidla je 18 krekera, pa sam i ja nekako izracunala tih 15, al sam mislila da sam luda, jer imam po programu 100g riže poslije gyma, pa sad reko necu valjda 15 krekera drmnut :)
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2013 at 19:09
pa smiješ pojest cijelo pakiranje od 100 grama. ista ti je kalorijska vrijednost u 100 grama sirove riže i 100 grama tih krekera. znam da  puno više izgleda pojesti 15 tih krekera nego 100 grama riže ali oni su dosta lagani i u 1 krekeru nemaš više od 6-7 grama  : )
Never give up
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.