New Posts New Posts RSS Feed - boli me u ramenu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

boli me u ramenu

 Post Reply Post Reply
Author
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: boli me u ramenu
    Posted: 01 Veljaca 2013 at 17:46
jucer sam radio sklekove i nesto mi je puklo u ramenu,iznenadna bol i jako me je peklo,vjezbam 6 dana u tjednu,da li da odmorim i ne vjezbam dok ne prodje (ako prodje) ili da se javim doktoru? boli me cak i dok mirujem,najvise kad podignem ruku
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 18:11
Da, svakako posjeti doktora, teško da ce ti odmoc, a može puno pomoc, al dok ga ne posjetiš miruj s tom rukom te stavljaj hladne obloge, možeš pokušat s blagom masažom(trljanjem) ledom po bolnom podrucju...
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 18:22
onda u pon kod doktora,hvala
Back to Top
Amiketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amiketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 22:06
Vjerujem da je upala burse Supraspinatusa.Ako si radio puno vježbi koje ukljucuju podizanje tereta iznad glave ili u ležecem položaju onda je to velika mogucnost.
Ima sada puno stvari o kojima ti mogu pisati ali prva pomoc je odmor, hladjenje i mazanje nekom kremom.U ovom slucaju preporucam Vražju kandžu.
Vjerujem da je u pitanju neka loša mehanika ramenog pojasa gdje je potrebna odredjena kompenzacija.
Kod ortopeda na pregled :-))

Centar za promicanje zdravlja Miketa
        http://www.centar-miketa.hr
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.