New Posts New Posts RSS Feed - Kolicina Proteina Po Misicnim Grupama?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kolicina Proteina Po Misicnim Grupama?

 Post Reply Post Reply
Author
DarkGift View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DarkGift Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kolicina Proteina Po Misicnim Grupama?
    Posted: 16 Prosinac 2007 at 14:34
Nedavno sam kupio Twin Labov SUPER WHEY FUEL "MASS" i na pakiranju pise da jedna mjerica sadrzi š7g proteina. Koliko mi je poznato poslje treninga je potrebno uzeti 40g proteina u kombinaciji sa 60g ugljikohidrata ali...
Dali postoji tablica za idealnu konzumaciju proteina s obzirom na misicne grupe?
Pitam ovo zato sto je ovaj Twin Lab skup ko vrag pa da bi postigao najbolje rezultate a potrosio sto je moguce manje novaca. Logicno je da kada radim noge da mi treba vise od 40g proteina poslje treninga i 2g/kg  proteina na dan, negoli kad radim ramena.
When we lose just about everything we are ready to do anything
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2007 at 17:02
30g wheya + 2x toliko glukoze poslije svakog treninga.

30g wheya ti je otprilike 3 jusne zlice. Tak si racunaj i nece bit problema.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2007 at 22:05
ne znam jesam li te dobro shvatio, ali zasto bi bilo logicno da trebas vise proteina kada radis noge nego ramena?  
Back to Top
DarkGift View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DarkGift Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2007 at 09:36
Zato sto su noge veca misicna grupa ( najveca ) i s obzirom da je rad u teretani laicki receno trganje misica zar nije logicno za ocekivat da dva jednako kvalitetna trening vecih i manjih misica ima za rezultat trganje vece i manje kolicine misicnih vlakana? 
When we lose just about everything we are ready to do anything
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2007 at 22:24
 Ti  mozes uzeti vecu kolicinu proteina kad radis noge, ali ako slijedeci trening radis ramena i popijes proteine poslije treninga ti proteini ne hrane samo ramena nego i noge koje si radio jucer i npr. ledja koja si radio prekjucer. Tako da bi ti ja savjetovao da se drzis oko 30 grama proteina poslije treninga po mogucnosti wheya, a ako si bas odradio intenzivan trening onda mozes i malo vise jer tijelo u obroku poslije treninga moze apsorbirati vise proteina nego inace. Naravno to ovisi i o tvojoj tezini.
www.fitness-trening.com
Back to Top
DarkGift View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DarkGift Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2007 at 19:16
Hvala puno to mi je rascistilo sve doumice  
When we lose just about everything we are ready to do anything
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.