New Posts New Posts RSS Feed - Ratnicka dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ratnicka dijeta

 Post Reply Post Reply Page  <1 456
Author
fitlegs View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitlegs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2014 at 19:56
Meni je 8. dan na ratničkoj. Tokom dana pijem kavu, čajeve i iscjeđene sokove od limuna i grejpa, sve u svemu do navečer popijem 2,5-3 l tekućine, a navečer se najedem. Primjetila sam da mi više nema nakupljene potkožne vode. Koža je nekako napetija, ne znam kako bih to drukčije opisala... noge izgledaju tanje i čvršće na dodir Smile. Mene zanima kad ste na warrioru da li jedete sve makronutriente svaki dan ili radite cikliranje UH?
Back to Top
beast View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote beast Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2016 at 20:26
Pozdrav trebam vasu pomoc pa ako moze neko uskociti :)

Treniram 2x na dan jutri kondicija,snaga vecer trening boks tako svaki dan NED rest.

http://dpfitness.eu/moj-nacin-prehrane/
ovdje kaze da kad se trenira popije prije proteinski napitak i poslije tako bi ja pratkicki pio 4 puta , 1 dan nema rucka , 2. dan se ubaciva rucak .

tako da sada sa ovim nacinom prehrane 1 dan imam samo veceru kruti obrok ostalo je sve protein 2 dan ručak i večera U KOJOJ SU PROTEINI/POVRCE/UGLJIKOHIDRATI a u warior dijeti slabo igdje vidim ugljikohidrate.

problem mi je dorucak jer na stranim forumima vecinom ima laganog dorucka npr.

Ronda Rousey Diet:
8:00 am: Two teaspoons oat bran, two teaspoons chia seeds, two teaspoons hemp seeds
10:00 am: Train
11:45 am: Post-exercise smoothie
12:00 pm: Farmer’s scramble: one whole egg, plus two egg whites, two sides of turkey bacon
4:00 pm: Snack: one apple, one-fourth cup raw almonds, one-fourth cup raw cashews
6:00 pm: Train – Post-exercise smoothie, da, da, da.
Before bed: Chamomile tea.


ovdje nema izbacivanja rucka i dorucak je stalan te se proteinski napitak pije smao poslije treninga...

Pomoc ako moze samo da se odlucim ovako ne znam na koju cu stranu :(
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2016 at 11:00
evo ja bih rado pomogla ali nisam sigurna koje je pitanje :)
znaci kod ratnicke dijete UH se konzumira nakon sto si pojeo obrok/e P+M pa ako si jos gladan ubacis UH. Ovo tu sto si dao prijedlog prehrane...sve to meni premalo kako god okrenes cak i masti ima malo. Ugl javi mi se u inbox, imam knjigu za tebe pa cu ti poslati :) Sto se tice wheya prije i poslije treninga- logicno je da se pije poslije treninga ali s obzirom na ovakvu prehranu i manjak kcal ja bi ti ga dala da ga pijes cijeli dan    da ne umreš od gladi :)
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 456
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.