New Posts New Posts RSS Feed - hii
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hii

 Post Reply Post Reply
Author
amy23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2013
Location: RI
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amy23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: hii
    Posted: 29 Sijecanj 2013 at 22:23
Bok svima Smile

vec dugo pratim fitness.hr i svidja mi se stranica ali mi se ne svidja moje tijelo te sam se odlucila malo pokrenut... Uglavnom imam 23 godine,170 sam visoka, kile, pa hm.... bolna tema... do pred 6 mj ih je bilo 62 i sad ih želim natrag.... sada sam na 10 više  :(

ugl, jel u redu da se "preselim" na transformiraj se pa se citamo tamo? :)

iii kad ce koji challenge, bilo mi je zanimljivo pratiti ono kada ste birali svoje trenere i vježbali zajedno :)


Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 22:27
Dobrodošla Amy :)

Mislim da je u redu da se preseliš na transformacije, pa možeš tamo napisat što planiraš poduzet. Složiti obroke i nacin vježbanja. :)

A što se tice challenga, trebao bi pocet sredinom drugog mjeseca, pa prati forum bit ce informacija :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 22:52
Dobrodošla, Nadam se da ceš nam objasniti svoje ciljeve i kako ih misliš ostvariti i nadamo se da cemo ti moci pomoci , i uciniti taj cijeli postupak zabavniji ;)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.