New Posts New Posts RSS Feed - Eiweiß 90 - proteini iz dm-a
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Eiweiß 90 - proteini iz dm-a

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 17:02
Kakvog je okusa? Znaci ne zanima me ništa drugo nego okus... da zakamufliram taj prokleti posni sir Tongue
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Lady_Wolf View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Wolf Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 21:06
Nisam probala ove od vanilije, ali jesam one obicne bez okusa. I ugh. Em više žvaceš komadice sveg i svaceg, em nikako isprati taj okus iz usta kasnije

Inace s žlicicom kakao praha i malo meda uspijem zakamuflirati sve i svašta, ali ovdje mi ništa nije pomoglo :D

Jedina dobra stvar je što su lako dostupni, pretpostavljam (DM-ova svugdje)



Edited by Lady_Wolf - 15 Sijecanj 2013 at 21:11
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 23:17
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Meni to preeesmijesno kak sam samoinicijativno, nicim izazvana i iz vedra neba ugrabila te proteine jednog snjeznog dana 2012. I grozno mi je krckalo u trbuhu nakon shake-a
ja sam ga probao jednom iz oklade, nuff said



Ahahahahaha mogu mislit!
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 23:23
Originally posted by Lady_Wolf Lady_Wolf wrote:

I ugh. Em više žvaceš komadice sveg i svaceg, em nikako isprati taj okus iz usta kasnije[


Hahaha, ovo evocira uspomene
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 16:34
Ljudi nitko nije napravio neke velike razlike uzimajuci bilo koju vrstu proteina , bilo koje marke.
To je dodatak prehrani, bez obzira koje uzeli, necete sad ono uzimat 2mj i ono wow koje promjene.
A moj savjet je ako se vec kupuju, ne valja uzeti ni najjeftinije ni najskuplje, neka zlatna sredina.
Back to Top
Doc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 17:57
Što mislite o ovom proteinu: https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/Multi-Phase-Whey.aspx ? Da li bi to bilo dobro uzeti prije spavanja, zbog ovog time release ucinka? Kazein mi je skup, a za ovog kažu da ima time - release ucinak, nije li to baš ono što treba za noc?
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 21:34
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Nadji na njuskalu nekog dilera myprotein proteinima, ispast ce te jeftinije a bolje 100 puta, i sam san ih koristija


EDIT: Sleepy


Edited by XQ - 13 Veljaca 2013 at 10:18
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.