New Posts New Posts RSS Feed - Sa broja 38 na 36!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sa broja 38 na 36!

 Post Reply Post Reply
Author
Lola 29 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola 29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Sa broja 38 na 36!
    Posted: 13 Sijecanj 2013 at 20:36
Dakle... kako to uspjeti?
molim pomoc oko te problematike.

Vjerovatno je ovo malo infomacija ... pokušat cu krace objasniti.
Atletski sam gradjena i imam dosta mišicne mase .. pogotovo na rukama .. ( bivši sportaš)
Kad stisnem malo na minimalni iznos masnoca opet se ne smanjujem na voljenu težinu,tj. velicinu
Da bi sa 38 došla na 36 moram nešto uciniti a ne znam šta jer sam svašta probala ..
Možda bi trebala raditi samo cardio i ne hraniti se previše s proteinima .. ovak jedem za sad odprilike
Jutarnji trening 30 min cardio
svaka 4-5 sati obrok:
2 jaja i posni sir ili pomodorini
125 g puretine ili piletine s špinatom
šeik od povrca  i red 70%cokolade
rižina šnita s ribljim namazom (1-2 max)
caša crnog
....otprilike a svakih 7 dana se naklopam šta hocu..
..da cujem?? 


Edited by Lola 29 - 13 Sijecanj 2013 at 20:55
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2013 at 23:41
Po ovome sto si napisala problem je jer jedes vrlo malo, niti 50% potrebnih kalorija. Trebala bi prestat se bojati hrane i pocet jesti kako bi potaknula tijelo na gubitak, a ne skladistenje. Masti i Uh su ti potrebni , tako da ih nije dobro potpuno izbaciti iz prehrane.
Trening isto bi bilo dobro da promjenis, jer 30 min krdia nije nesto previse, no ukoliko prehranu sredis i to ce biti dovoljno da izbubis dio. O koliko kg viska cca  se radi tocno?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.