New Posts New Posts RSS Feed - pitanje u vezi posnog sira
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pitanje u vezi posnog sira

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2013 at 21:11
Ja bi ga uzima, domaci sir bolji nego posni, ima više masti ali ako ga navecer jedes ka p+m obrok nema stete
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2013 at 19:07
uzet cu cim uspijem do tržnice
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2013 at 20:18
Meni jedan seljak donosi svaki vikend dvije kile 100% domaceg mladog sira. Pitam ga ja kolko ima masti, kaže nema tu ni 2-3 grama, od cega bi ja pavlaku pravio. Uglavnom sve sto se može,svaki gram masti iz njega "seljak" iscjedi.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2013 at 22:08
Nekad san i ja razmišlja da je bolji posni iz ducana, danas razmisljan da je bolji domaci sir
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2013 at 09:48
domaci je bolji, ja uzimam od jedne bake i stisne ga maksimalno, sad sam poceo i domace kiselo mlijeko kupovat
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2013 at 10:09
ionako ga jedem navecer, šta me briga koliko masti ima :D
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2013 at 12:51
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

ionako ga jedem navecer, šta me briga koliko masti ima :D


I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.