New Posts New Posts RSS Feed - pretreniranost
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pretreniranost

 Post Reply Post Reply
Author
Mattas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mattas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pretreniranost
    Posted: 25 Prosinac 2012 at 08:42
nakon dvije godine vjezbanja rezultat je los. Trbusina je nestala, ali mi se dogodila pretreniranost . Vjezbam kuci sa bucima i full body treningom i vijacom. Inace radim konobar i stalno sam na nogama pa moje pitanje glasi koji omjer koristiti vijace i bucica jer su m se noge stanjile brutalno.
Jos imam materijala za skinuti samo oko trbuha i nabiti noge i ruke samo me strah da ne pretjeram s obzirom na prejaki intenzitet rada nogu a cucnjevima trebam skinuti visak masti
Back to Top
Mattas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mattas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2013 at 14:00
nitko ništa????
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2013 at 15:23
To sto si te se noge stanjile a salo na stomaku ostalo ima dosta uticaja i genetika ali i kortizol kojeg ima vise nego sto treba pa on sprjecava da odu masti sa stomaka. To koje misicne skupine se koriste nema veze odakle ces gubiti salo, to zavisi najvise od hormonalne slike. Ako radis "cardio" posao onda ja bih ubacio 3-max4 treninga sedmicno. A ako si dosao do faze pretrenirasnotsi, uzmi si pauzu od 1-2 sedmice.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.