New Posts New Posts RSS Feed - Koliko tocno kalorija bi mi trebao biti D i MO
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koliko tocno kalorija bi mi trebao biti D i MO

 Post Reply Post Reply
Author
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Koliko tocno kalorija bi mi trebao biti D i MO
    Posted: 20 Prosinac 2012 at 23:44
Hej! Fitovci imam jedan mali problem koji neznam kako kaloricno izracunati. Otkad sam se zaposlila svaki dan od doma do kolodvora moram prehodati 1.6 kilometara plus moj mali curetak koja ima 10 kilograma ( nosim ju u rukama) treba mi oko 15 do 20 minuta. Kad ju ostavim u vrticu opet hodanje od vrtica do posla imam 1.4 kilometara i kad dodem na posao zelim pojesti sve sto je tamo radim u Boudin-u cafe y bakery. Ja bih vas zamolila ako bi mi mogli reci koliko kaloricni dorucak i meduobrok bi ja trebala pojesti da vratim tu svu snagu koju ja izgubim prije posla. Za dorucak uglavno je kruh, kajgana ili zobene pahuljice. Budim se u 5 ujutro. Hvala i puseeeeeeSmileTongue
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2012 at 09:48
Ovisi o tvojim kcal potrebama.. nemas tu nista odrdjeni, netko ce 60% kcal potrositi za dorucak.. a netko za veceru... kako kome odgovara.
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.