New Posts New Posts RSS Feed - Trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trening

 Post Reply Post Reply
Author
Ivan9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trening
    Posted: 09 Prosinac 2012 at 09:17
Pozdrav Smile mozete li pregledati dali je ovaj trening uredu..


Ponedjeljak : Prsa i Triceps 
Utorak : Ledja i Biceps 
Srijeda : Odmor 
Cetvrtak : Noge 
Petak : Ramena 
Subota : Vježbe snage za jacanje ledjne muskulature (za kralježnicu), Listovi 
Nedjelja : Odmor 


Ponedjeljak : Prsa i Triceps 

Bench Press (prvih 6 tjedana radite bucicama, a zadnjih 6 radite šipkom)

Flys (letenja bucicama ležeci na ravnoj klupi) 

Skull Crushers (ležeca triceps ekstenzija) 

Bench dips 


Utorak : Ledja i Biceps 

Zgibovi 

BO Rows (veslanje u pretklonu, 6 tjedana bucicama, 6 tjedana šipkom)  

Standing Curls (biceps pregibi, 6 tjedana bucicama, 6 tjedana ravnom šipkom) 

Mrtvo dizanje 


Cetvrtak : Noge 

Squats (cucnjevi, i to "ass to the grass", odnosno puni cucnjevi, zadnja loža mora dodirnuti listove) 

Lying Hamstring Curls (ležeci nožni pregib) 

Sjedeci nožni pregib 


Petak : Ramena 

Dumbbell Press (potisak bucicama iznad glave) 

Slijeganje ramenima 

Vucenje do brade (upright rows)  

Bocno podizanje bucica 


Subota : Vježbe snage za jacanje ledjne muskulature (za kralježnicu), Listovi

3 vježbe za kralježnicu (iako nemam iskrivljenu kralježnicu mislim da je dobro radit takve vježbe u svakom slucaju ne može odmoc i time ocuvat si ravnu kralježnicu)

Listovi: Podizanje na prste 



Edited by Ivan9 - 09 Prosinac 2012 at 09:25
Back to Top
medeni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2012
Location: Kutina
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medeni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 10:04
frend za prsa ubaci i kosu klupu obavezno barem po mom...jedan trening bucice drugi šipka i ja radim prsa biceps..ubaci kad radis noge deadlift bildaj improviziraj sta te puca najvise itd
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 13:59
Pozdrav :)
prsa- ubaci i sklekove široke
triceps- isto moežeš ubaciti "uski" sklek
leda- lat mašina može, pull over isto, obrnuti trbušnjaci
noge- iskoraci svakako, nožna presu mozes ubacit takoder
ramena- neku vjezbicu za prednje rame ubaci ako zelis
listovi- mozes radit list na noznoj presi (to ti je kao ovo dizanje na prste)+ ukoliko ima u teretani bas sprava za list jer na ona pogada drugi dio lisnog misica nego dizanje na prste


Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 15:22
sve što je rekla avangarde plus što sve vježbe s vlastitom težinom bi trebalo odraditi prije ikakvih utega

samo se meni ovo cini kao stari režim nekog bodybuildera, cini mi se da je cilj masa bolje je radit upper lower treninge, dovoljno odmora uz pravu klopu i to je to :)
Back to Top
Ivan9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 22:21
Hvala na savjetima :) Markan pogledao sam malo upper lower trening ali kako vjezbam doma nemam mogucnosti da radim na nekim spravama jer ih nemam. E ovako popravio sam s vasim savjetima i sad bi izgledalo ovako:

Ponedjeljak : Prsa i Triceps 

Široki sklekovi

Sklekovi s uskim rasponom ruku (vježba za triceps)

Bench Press (jedan trening bucice drugi šipka)

Flys (letenja bucicama ležeci na ravnoj klupi) 

Skull Crushers (ležeca triceps ekstenzija) 

Bench dips 


Utorak : Ledja i Biceps 

Obrnuti trbušnjaci

Zgibovi 

Dumbbell Pullover

BO Rows (veslanje u pretklonu, jedan trening bucice drugi šipka)  

Standing Curls (biceps pregibi, jedan trening bucice drugi šipka) 

Mrtvo dizanje 


Cetvrtak : Noge 

Iskorak

Squats (cucnjevi, i to "ass to the grass", odnosno puni cucnjevi, zadnja loža mora dodirnuti listove) 

Lying Hamstring Curls (ležeci nožni pregib) 

Sjedeci nožni pregib 



I zanima me koliko serija bi trebao radit za sklekove?


Edited by Ivan9 - 11 Prosinac 2012 at 13:01
Back to Top
mar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2012 at 15:06
imam jedno pitanje u vezi treninga pa da ne otvaram novu temu pa se prikljucujem ovdje..napravio sam si trening slican gvt pa me zanima dali je dobar za masu..
1.dan
benc-10 serija
rameni potisak-10 serija
triceps-propadanja-10 serija
2.dan
veslanje-10 serija
biceps pregib-10serija
trbusnjaci-10 serija
3.dan
mrtvo dizanje-10 serija
ekstenzija za kvadriceps-10 serija
list-10 serija

radim sve po 8-10 ponavljanja..znam da se u gvt radi jos dvije vjezbe po 3 serije ali dali mogu s ovim nesto postici?ovaj trening je slicniji trningu Rob Thoburna
Back to Top
Physx View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 85
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Physx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2012 at 16:06
 
Originally posted by Ivan9 Ivan9 wrote:

 

Squats (cucnjevi, i to "ass to the grass", odnosno puni cucnjevi, zadnja loža mora dodirnuti listove) 

Ako to možeš napraviti bez da ti se savije donji dio ledja, onda ih radi, ako se savije, onda ne, idi do granice i isteži kukove.


Kvadriceps?

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2012 at 16:18
Originally posted by Physx Physx wrote:

 
Originally posted by Ivan9 Ivan9 wrote:




 
<div style="margin: 0px; padding: 0px; : rgb255, 255, 255;"><div style="margin: 0px; padding: 0px;"><div style="color: rgb51, 51, 51; font-family: Arial; font-size: 13px; line-height: 20px; -webkit-text-size-adjust: none; margin: 0px; padding: 0px;"><div style="margin: 0px; padding: 0px;"><div style="margin: 0px; padding: 0px;"><div style="margin: 0px; padding: 0px;"><div style="margin: 0px; padding: 0px;"><div style="margin: 0px; padding: 0px;"><div style="margin: 0px; padding: 0px;">
<div style="margin: 0px; padding: 0px;">Squats (cucnjevi, i to "ass to the grass", odnosno puni cucnjevi, zadnja loža mora dodirnuti listove) 






Ako to možeš napraviti bez da ti se savije donji dio ledja, onda ih radi, ako se savije, onda ne, idi do granice i isteži kukove.

Kvadriceps?



vecina (u koju spadam i ja) ima taj "but wing" kad radi cucanj pa je sigurnije ici na pola..za svaki slucajcic
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.