New Posts New Posts RSS Feed - Grcevi u doljnjem dijelu trbuha
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Grcevi u doljnjem dijelu trbuha

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 20:36
jedino otici ginekologu i vidjeti da nije nesto ginekolosko, jer stvarno mi nis ne pada na pamet
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 20:45
Originally posted by Ivana95 Ivana95 wrote:

Kako bol u trbuhu moze biti povezana sa kralježnicom?


Zbog živaca...
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 08:48
Uh, svakakvi bolovi su povezani sa kralježnicom, a na to svi zadnje pomisle :)

Ali prvo se ti uvjeri da je cijeli taj prednji dio ok....vecinu si vec prekrižila i to je super, sad bi još bilo dobro pregledat crijeva jer i s njima štošta može bit, izmedju ostalog baš povezano sa bolovima nakon napora. Koliko sam skužila boli te samo tada, inace ne? Da su bubrezi, ginekološki problemi i to bolilo bi te i nepovezano sa treningom....

Zeznuto je to podrucje kad stisne jer puno toga može bit uzrok, dosta pretraga tu treba odradit....u svakom slucaju, kreni odnekud jer ti se to malo predugo vuce i nije baš za zanemarit, a da ne kažem da sigurno dosta ogranicava i neda mira.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 08:59
pozz! Postoje brojna stanja koja mogu dovesti do boli u abdomenu ,jer je abdomen podrucje puno živaca, pa se bol iz nekog drugog dijela tijela može manifestirati tamo.
jesi radila KKS?
Back to Top
Ivana95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivana95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2013 at 17:49
@Gym_girl onda cu svakako pitati to u vezi s kraljeznicom na iducem sistematskom koji je uskoro. Pa cu pokusati napraviti te detaljnije pretrage.

@baba44 radila sam kks i utvrdili su mi da imam manjak magnezija, no i kad mi se popravila krvna slika bolovi su svejedno ostali isti.
Back to Top
ToniZg8 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ToniZg8 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2017 at 14:48
Bok Ivana,zanima me jesi li rijesila taj problem i ako jesi kako ?
Meni se dogada ista stvar vec 2 godine i nitko ne zna sta mi je, bio sam na svim pregledima i svi su u redu, a i dalje me boli trbuh i otezava bavljenje sportom, tocnije nogometom.

Edited by ToniZg8 - 09 Veljaca 2017 at 14:50
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.