New Posts New Posts RSS Feed - kako do mase?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kako do mase?

 Post Reply Post Reply
Author
badboy1987 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote badboy1987 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kako do mase?
    Posted: 09 Prosinac 2012 at 22:45
jako skup plan :) ali odlican
Back to Top
Ivano View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2012
Location: Split
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivano Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 23:00
OBROCI:
1.obrok:100grama zobenih pahuljica+1 i pol mjerica wheya+1mjerica groždjanog šecera
2.obrok:250 grama posnog sira
3.obrok:ugljikohidrati(riza,tjestenina)+crveno ili bijelo meso(piletina,svinjetina,teletina,junetina)
4.obrok:sendvic(ispeceno tijesto)+PRILOZI:(piletina,majoneza,salata)
5.obrok:1sat prije treninga:1mjerica whey proteina+1mjerica groždjanog šecera+5 grama kreatin monohidrata
6.obrok(pmw): 1mjerica whey proteina+1mjerica groždjanog šecera+5 grama kreatin monohidrata
nakon sat vremena:riža + meso(crveno ili bijelo)
7.obrok(prije spavanja):250 grama posnog sira
Ovo je moj trenutni plan prehrane,za masu puno puno kvalitetnih ugljikohidrata(riza) i povecan unos proteina...

Edited by Ivano - 08 Prosinac 2012 at 23:02
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2012 at 23:47
Jedi puno mesa bogatog proteinima i namirnice pune kvalitetnih ugljikohidrata, tako ceš doci do željene mase. Suplimenti su samo kap u moru.
Timeless like a broken watch
Back to Top
-TriP- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -TriP- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2012 at 14:17
Isto tako sam i ja napravio. Odustao od gainera i kupio gold whey. Ujutro si sameljem zobene pahuljice,neki orašasti plodovi,žlicu maslaca od kikirikija,mljeko sve to zmiksam i to je odlican gainer.
A poslje treninga popijem whey sa dekstrozom i to je to. Rezultati su vidljivi vec nakon 3 tjedna.
Sretno.
Back to Top
badboy1987 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote badboy1987 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2012 at 00:36
tako sam i nepravio,danas sam kupio weiderov golden whey i mjesacu ga sa dekstrozom u njemu ima i nesto bcaa tako da ce to biti kao neki gainer,pa cemo vidjeti sta ce biti.Hvala na odgovoru :)
Back to Top
-TriP- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -TriP- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2012 at 20:12
Pozdrav.
Ja naprimjer od gainera nisam dobio ništa na masi (ali ja opcetino teško dobivam na masi). Ja mislim da bi ti bolje bilo uzeti neki whey pa njega piješ poslje treninga sa dekstrozom. E sad dali bi ti dobio šta s gainerom ili ne to je opet do tvoje konstitucije i tvog metabolizma.
Ako ti je vec prehrana sredjena onda bi je ja samo nadopunio s nekim wheyom.
Back to Top
badboy1987 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote badboy1987 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2012 at 16:47
pozdrav svima!
treniram vec nekih 6 mjeseci imam 25 godina visok sam 192cm i imam 93kg,kroz godinu dana sam dobio neih 12 kg...od suplemenata ne pijem nista osim dekstroze posle treninga,prehrana mi je sredjena imam 4 obroka raznovrsna plus voce...hteo bih dobiti na masi a neznam sta da uzmem od gainera?dali je Gain Bolic dobar izbor?i koliko bih moga dobiti kg od te jedne kante(4kg)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.