New Posts New Posts RSS Feed - vhs/dvd...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vhs/dvd...

 Post Reply Post Reply
Author
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vhs/dvd...
    Posted: 23 Studeni 2007 at 15:16
Molim za preporuku kvalitetnog vhs/dvd fitness ili crobic... uradka te gdje/kako se moze nabaviti ( izuzevsi iz opcije Renatu Sopek i Ciny Crawford).
Unaprijed hvala!
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2007 at 16:22
Nemam preporuku koji, ali imam preporuku gdje da pogledas:

http://www.amazon.com/

Tamo je ogroman izbor svega i svacega, imaju masu dvd-a i vhs-a vezano uz razlicite tipove rekreacije i sporta. Jedino treba vidjeti kakvi nacini placanja dolaze u obzir. Znam da kreditne kartice prolaze, za ostale ne znam. Odnos prema kupcima je za 5, posiljke stizu dosta brzo, oni ti mailom salju sve obavijesti vezane uz tvoju posiljku. Na dvd-e se najcesce placa carina, ali to zapravo ovisi koliko srece imas.

Kod nas je izbor toga dosta los, u algoritmu i profilu se moze naletiti na nesto, ali amazon uglavnom ispadne jeftiniji cak i uz carinu i dostavu.

A uvijek ti ostaje da probas naci na netu i downloadati si.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2007 at 19:25

Originally posted by enaa enaa wrote:

Molim za preporuku kvalitetnog vhs/dvd fitness ili crobic... uradka te gdje/kako se moze nabaviti ( izuzevsi iz opcije Renatu Sopek i Ciny Crawford).

 

Bas sam prije par dana pregledala Renatin dvd i moram ti reci da sam poprilicno zadovoljna kako su ga slozili.

Zasto si tu opciju iskljucila?

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2007 at 13:48

Imam sve snimke i od Cindy i od Renate. Cindy mi je bila odlicna sve dok se nisam navikla na vjezbe. (vjezbam ih vec 5 g i zaista mi dodju kao zagrijavanje). Nakon nje mi je Renata nekako "prelagana", premda imam i njezina oba dvd-a. Drugi mi je nesto bolji po pitanju crobnih vjezbi s Gokyjem. Htjela bih nesto novo, zato sam njih iskljucila. Signorina, hvala na prijedlogu za amazon.com, pokusati cu nesto pronaci.

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2007 at 18:46
 A...zasto ne upises neki crobik? Mislim da je vecina stvari na dvd-u...lagana a i brzo dosadi.... ako imas neki dobar crobik...ipak mjenjaju treninge iz tjedna u tjedan..pojacava se intenzitet i to.... osim ako nemas di... ali ako imas di...preporucujem da pokusas....
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2007 at 20:00

Nazalost, zbog poslovnih obaveza nemam mogucnosti redovito pohadjati satove crobica , vec odlazim u teretanu koja radi do kasnijih vecernjih sati. crobne vjezbe odradjujem trcanjem, rolanjem, biciklom i sl. medjutim, u ovo sam godisnje doba osudjena na vlastite ideje i improvizaciju  ...

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.