New Posts New Posts RSS Feed - lifestyle
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

lifestyle

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2012 at 14:40
može biti da su zavidni!
tak je,kreni s pravilnom prehranom,to je najbitnije! javi kak napreduješ!
Back to Top
milicica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Studeni 2012
Location: srbija,nis
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote milicica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2012 at 15:04
hocu sigurno eto mene, ako ne veceras onda od ranog jutra
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2012 at 15:24
Originally posted by milicica milicica wrote:

bukvalno isto, samo sam ja to prepisivala varenju tipa naduo se stomak dok se sve ne svari..prolazili su sati i sati dok se to nije svarilo.


Ako se ovaj odgovor odnosio na pitanje kak je izgledao menu prije operacije onda je kak sam i rekao to glavni krivac za nastale probleme sa crijevima.
Back to Top
milicica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Studeni 2012
Location: srbija,nis
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote milicica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 10:58
pozz drustvance,
jucerasnji dan prosao u zurbi tako da sam tek oko 17h pojela malo tune i posnog sa zelenom salatom Ermm znam, znam..premalo hrane, ali zato je pala vijaca- ljudi mogla sam da skacem 10-ak minuta, lagano pa sa blagim ubrzanjem - rana, creva nisam ih osetila
Back to Top
milicica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Studeni 2012
Location: srbija,nis
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote milicica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 11:09
danas ustala u 6,30 oko 7.15 pojela malo vocnog sejka cisto da zeludac ne bude prazan pre jutarnje kafe , oko 10h jos malo sejka (koji mi ocigledno ne prija- stomak istog trenutka reaguje) tako da sam isti bacila , planiram za danas rucak slican jucerasnjem, pridvece vijacu ..kako da nateram sebe da jedem do uvece minimum jos tri obroka???? e sada..moj organizam ocigledno najbolje vari proteine, ali sam primetila da unosenjem istih sa salatama se retko praznim..i da li sa unosenjem proteina a bez vezbanja (u slucaju kada mi krenu terapije koje su jako bolne) je moguce dobiti visak  kilograma? zaboravila sam da na mojoj terasi dugo stoji ona sprava valjda se zove gladijator te kada budete u prilici cisto da mi date savet koje bi vezbe mogla sa tom spravom da odradim. Izvinjenje zbog nejasnog pisanja, puno posla na poslu a koristim svaku priliku da vam pisem
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.