New Posts New Posts RSS Feed - Prehrana i proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrana i proteini

 Post Reply Post Reply
Author
avantgarde View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prehrana i proteini
    Posted: 27 Studeni 2012 at 12:22
Trebala bi mi zdrava prehrana, znaci za svakodnevno jelo posto jedem sve i svasta, od mek-a,fastfoodova i dalje da nenabrajam jer radim pa mi je najlakse otici na ta mjesta nazalost. 

Prije 2 mjeseca sam poceo trenirati Kickbox/UF cetiri puta tjedno, jednom tjednom je uvijek kondicijski trening(TRX,trcanje,zgibovi,trbusnjaci...)
Visok sam 193cm, imam 93 kile i 21god smrsavio jednu kilu u ta 2 mjeseca, posto mi prehrana nije bas zdrava, htio bi se poceti zdravo hraniti..Htio bi spustiti kilazu na 87-88 ako je moguce nigdje mi se nezuri (ovo treniram samo radi sebe i zdravlja) najveci problem je trbuh, netrebaju mi plocice ali da trbuh bude lijepo oblikovan

Napisite za svaki dan prehranu sta najbolje, pokusavat cu se pridrzavati sto vise jer zelim skinuti kile barem malo i naravno vise ne jesti brzu hranu, to bi zamjenio proteinima jer uskoro idem u SLO po njih, bilo bi dobro da preporucite neke..Imam neki mali trbuh i dosta jake noge, ramena su mi dosta siroka jer sam trenirao vaterpolo...

Dosta sam se raspisao sad je na vama red da mi napisete sta bi bilo najbolje
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2012 at 13:03
https://www.fitness.com.hr/forum/moj-dnevni-tjedni-jelovnik_topic1632_page230.html
btw, zgodan nick
Back to Top
avantgarde View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2012 at 13:25
hvala na jelovniku :)

a nick je najbolji, vec me godinama sluzi  ;)
Back to Top
avantgarde View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2012 at 15:17
sta kazete na ove proteine? https://www.proteini.si/hr/proteini-sirutka/olimp-whey-protein-complex-100-2200g/
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.