New Posts New Posts RSS Feed - insanity+rukomet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

insanity+rukomet

 Post Reply Post Reply
Author
sportas95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sportas95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: insanity+rukomet
    Posted: 14 Studeni 2012 at 22:55
ovakoc,imam jedno pitanjce:)
znacii planiram uskoro pocet sa insanityom a zanima me oce mi to bit previse za misice posto treniram rukomet 3x tjedno i dosta su teski treninzi 1i15-1-30h. a i 2x tjedno u teretanu idem :P

evo za one koji neznaju sta je ins http://www.youtube.com/watch?v=ZLK28BHJDd8

visok sam 184 83 kg i cilj mi je skinut BF do nekih 10-13 % neznam kolko sad imam al rekao bih oko 18,19 kad pogledam druge videozapise na youtubeu primjera onih transformacija pa otprilie bi reko,a nez kako se to racuna..
inace idem oko mj ipo u teretanu i ima vec vidljivih rezultata . ubit dobro sam graden al odlucio sam da skinem to sala sto je ostalo ;)
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2012 at 11:33
netreba ti insanity po meni . Imas dosta aerobnog treninga uz to teretanu . Broji kcal , smanji unos masti tj za svoju težinu ogranici ih na 40 g dnevno ! Unosti 174 g proteina te isto toliko g ugljikohidrata . Nastoj biti u kcal deficitu znaci unesi oko 1800 kcal dnevno
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.