New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav!

 Post Reply Post Reply
Author
Ellou View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ellou Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav!
    Posted: 08 Studeni 2012 at 21:38
Pozdrav svima.

Visoka sam oko 170 cm, i teška 9O kg i želim da to sredim Smile
Vec nekih 15 dana pokušavam da što manje jedem, (jedem povrce voce, dvopek,tunjevina ...), i smršala sam nekih par kilograma, medjutim kako imam iskustva sa svojim dijetama pa su se,gotovo uvijek kad sam uspjela smršaviti, kilogrami vracali jer si ocito neznam staviti granicu, strah me je da se to opet ne ponovi.
Poseban problem mi predstavlja stomak jer je stvarno ogroman, i imam osjecaj da se sve lijepi na njega.
Ako ima netko neki savjet, bila bih zahvala Smile
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2012 at 08:53
prošvrljaj malo po forumu, imaš raznih primjera koji bi ti mogli pomoci. obzirom da si došla na ovaj forum, moraš biti svejsna da nitko ovdje nije na dijeti, vec da se svi trudimo TRAJNO mijenjati prehrambene navike i nauciti STALNO zdravo i raznoliko jesti. uz, naravno, dolaze i treninzi, vježbe - uglavnom, redovna tjelesna aktivnost.
dakle, ak stvarno hoceš nekaj promijeniti, mijenjaj to zauvijek i zaboravi dijete. sve dijete završe loše jer se ljudi nakon nekog vremena vrate na stare prehrambene navike i vrate (cak i nabiju dodatne) kilograme.
mijenjaj polako, niš ne budeš postigla izgladnjivanjem, izbacivanjem nekih nutrijenata jer debljaju (UH, P ili M), jer tijelo treba sve, samo u odredjenim kolicinama. jedi dovoljno, zdravo i raznoliko. imaš podforum "nutricionizam" - procitaj par postova, na stranici imaš rubriku "prehrana" - procitaj par clanaka. potrudi se sama pronaci neke odgovore.
kaj se tice trbuha, on je obicno pravi pokazatelj pravilne ili nepravilne prehrane. vjerojatno previše jedeš kolaca, peciva, slatkiša, brze hrane, cipsa itd. takve stvari ti ne pridonose dobrom tijelu, nego salu.
zaboravi dijete, to ti ne bude pomoglo.
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2012 at 12:06
nemoras uopce jest malo i biti gladna da bi smrsavila 
vjeruj mi, been there done that, nema koju dijetu nisam probala, nema.
dogurala sam do porazavajuce brojke kad su kilogrami u pitanju i onda sam dosla tu i otvorila oci :)
sve naravno ovisi o tome sto ti je cilj i koliko se tome mislis posvetit
procitaj ovo pa probaj tako :
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.