New Posts New Posts RSS Feed - D: Muffin: ugriz proteinskog zadovoljstva!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Muffin: ugriz proteinskog zadovoljstva!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2015 at 00:09
Cesto sam razmisljala o "proteinskim" slasticama ali pošto slatko konzumiram jako rijetko radije pojedem obican slatkiš jer je vecinom kalorijska vrijedost slicna i okus je bolji.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2015 at 08:22
...a nije sve u kalorijama Wink

Ne kažem da je loše uzeti nešto klasično umjesto da se smišljaju zamjene....to i sama uglavnom  radim, samo naglašavam da se ne gleda samo na kalorije jer 200 kcal iz nekog običnog slatkiša :) i iz neke zdravije varijante sa pretežitim udjelom proteina nije isto...


Edited by Gym_girl - 23 Sijecanj 2015 at 08:23
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2015 at 09:18
Meni je, otkad sam se počela igrati s kuhanjem i izmišljati recepte i zdrave varijante deserata, čak i postalo dosadno jesti ove nezdrave.

A i super je osjećaj kad jedes nesto slatko, a znas da je i nutritivno super i da ti pomaže u tvom fitness naumu ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2015 at 09:25
Originally posted by ZorroRi ZorroRi wrote:

Meni je, otkad sam se počela igrati s kuhanjem i izmišljati recepte i zdrave varijante deserata, čak i postalo dosadno jesti ove nezdrave.

A i super je osjećaj kad jedes nesto slatko, a znas da je i nutritivno super i da ti pomaže u tvom fitness naumu ;)

U potpunosti se slažem. Također volim eksperimentirati s nečim zdravim, a još uz to bude baš ukusno, prezadovoljna!:)
Back to Top
Yura View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Yura Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2015 at 22:46
Zanimljivo.... U svakom slucaju uvijek je dobro izabrati zdravu namirnicu, ali mislim da si ponekad mozemo priuštiti i pokoju nezdravu namirnicu. Mislim da tu ima utjecaja i navika, npr. Naviknuti smo na nezdravo i u početku nam se ponekad malo teže priviknuti na zdrave namirnice, ali s vremenom steknemo sasvim drugačiju, zdravu naviku od koje imamo višestruke koristi, a što posebno dolazi do izražaja kada su i vidljive te posljedice, bilo gubitak težine, poboljšanje zdravstvenog stanja.....nisu sve posljedice odmah vidljive, ali su svakako prisutne. Što se tiče zdravih i nezdravih namirnica moglo bi se u nekoj mjeri usporediti s izrekom - nije zlato sve što sjaji....da, također postoji i izreka, koju vjerojatno svi znate - ako je fino sigurno je nezdravo 😊
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.