New Posts New Posts RSS Feed - integralni štap iz pekare?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

integralni štap iz pekare?

 Post Reply Post Reply
Author
malaiva View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote malaiva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: integralni štap iz pekare?
    Posted: 08 Studeni 2012 at 19:50
Vježbam redovito i trudim se hraniti što zdravije.Ujutro obicno jedem zobenu kašu ili pahuljice, voce,dvopek ili slicno.Medjutim,zbog uobicajenog kašnjenja cesto sam osudjena na pekaru,pa kupim crni integralni štap.Zanima me njegova nutritivna vrijednost,ali ne nalazim nikakve informacije na internetu.Osim što sadrži žitarice,sadrži i smedje lisnato tijesto.Sadrži li ono više korisnih nutrijenata od obicnoga?
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2012 at 19:57
ja mislim da je sve to iz pekare smece,iako i ja to jedem,jer sam osudjena na to
dižem se svako jutro u 5, i trcim na posao
ako,nadje netko neku informaciju,nek podijeli,i mene zanima
Back to Top
Ballerina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ballerina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2012 at 20:07
znam za sl tamni klipic i ima na 100g oko 400kcal... btw ustajem i ja u 5 pa si kuham zobene...sve se stigne...ostalo su izgovori
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2012 at 20:33
slažem se s ballerinom, sve se stigne kad se covjek dobro organizira! ;)
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2012 at 07:08
joj kak ste oštre!
opake cure! :P
istina,ali ne mogu jesti ujutro,tak rano
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2012 at 07:22
zobene, malo posnog sira i pola mjerice wheya zajedno sa mlijekom staviti u blender i popiti. 
Sve skupa ne traje duže od 3-4 minute, a koja nema toliko vremena? Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2012 at 07:22
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

joj kak ste oštre!
opake cure! :P
istina,ali ne mogu jesti ujutro,tak rano


jos jedan izgovor...

ni ja nisam prije doruckovala.. a sada, cim otvorim oci razmisljam sto cu jesti bez obzira bilo to 5h ili 10h.
Ne moras ti sada vola pojesti.. ali se polako navikavaj na dorucak.. s vremenom neces moci bez njega.
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2012 at 07:24
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

zobene, malo posnog sira i pola mjerice wheyaSmile


ovo mi je naaaaaajdrazi dorucak mogla bi pojesti odmah pola kile posnog
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2012 at 07:30
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

ovo mi je naaaaaajdrazi dorucak mogla bi pojesti odmah pola kile posnog
hehehe, ja to vec godinama doruckujem Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2012 at 09:29
a,jel bi mogla samo whey ujutro,bez ostalih dodataka?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.