New Posts New Posts RSS Feed - I have a problem..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

I have a problem..

 Post Reply Post Reply
Author
jessy3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jessy3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: I have a problem..
    Posted: 06 Studeni 2012 at 10:32
Pozdrav fitovci!

Dakle, kao sto naslov kaze, imam problem vezan za prehranu. Sve sam proucila, naucila itd.. no meni se dogada ono najgore, a to je jaka zelja za slatkim i to ni vise ni manje nego navecer..
Naime, ujutro si odvjezbam cca 60 min sobni bajs,vjezbe s bucicama, trbusnjaci,sklekovi,cucnjevi i ono...istrosim se!Tongue  doruckujem, jedem oko pet puta i to bas lijepo,po malo, zdravo, bez kruha,junk hrane i ostalog , a onda dode vecer ja vise nisam ista..uhvati me glad, zelja za slatkim,i naravno,padnem!Angry
iako imam u planu navecer odvoziti barem 30 min bajsa, ja to preskacem i radije se najedem.-.gluposti.mislim si- ma to cu ujutro istrositi! i sto je gore, uopce ne osjecam griznju savjesti tada nego tek kad se probudim troma, napuhana i sama sebi teska..i tako u krug, svaki dan..Cry

Pa eto da vas pitam, ima li netko isti problem, kako ga se rijesiti..??pokusala sam promijeniti "raspored" veceri (npr. peglanje robe si ostavim za navecer, samo da se necim zaokupim i slicno, ali opet si mi misli u keksima i cokoladiEmbarrassedEmbarrassed..) psiha?!

mozda zapravo vise trazim podrsku ili opasku, ali znam da sama vise ne mogu..Confused

btw. ja sam 153cm/53kg, htjela bi na 48kg..rodila 2 puta.Big smile


Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2012 at 11:26
ja sam si jucer izmiksala posni sir i višnje. bilo je odlicno! kao neka krema. probaj!
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2012 at 11:35
Iscrpljuješ se, izgladnjuješ se, vec si sitna, i fali ti (ocito ) energije. Radi treninge snage, jedi pravilno (imaš hrpu jelovnika samo tu na forumu) i rezultati ce doci sami po sebi. A normalno da si gladna ako se cijeli dan iscrpiš i još uz to ne jeeš normalno. Malo si te stvari posloži. I nije sve u kiilaži, ima puno više toga  u tjelesnom sastavu.
Back to Top
davor95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2012 at 11:59
Samo jedan savjet. Izbacivanje necega iz prehrane barem mene nije dovelo nikuda jer kad popustiš onda je još gore. Slobodno uvrsti u prehranu koju šnitu kruha, a šta se tice junk food-a jednom u tjedan ili dva mislim da nece puno štetiti.
Back to Top
jessy3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jessy3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2012 at 14:19
hvala na savjetima. ali kao sto napisah jedem zdravo, svaki dan kuham, jedem i uh i p i m. ja sam odlucila smrsaviti pa sam naglo prestala sa slatkim, valjda me to muci.  A sto je najbolje, nikad nisam bila luda za secerom, znali bi proci tjedni da nisam cokoladu npr.okusila, a sada..Bojim se da to slatko sto pojedem pokvari "proces mrsavljenja" i uvijek sam na istom. cijeli dan mogu bez problema, ali navecer..eto ga na!

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2012 at 14:37
Originally posted by jessy3 jessy3 wrote:

hvala na savjetima. ali kao sto napisah jedem zdravo, svaki dan kuham, jedem i uh i p i m. ja sam odlucila smrsaviti pa sam naglo prestala sa slatkim, valjda me to muci.  A sto je najbolje, nikad nisam bila luda za secerom, znali bi proci tjedni da nisam cokoladu npr.okusila, a sada..Bojim se da to slatko sto pojedem pokvari "proces mrsavljenja" i uvijek sam na istom. cijeli dan mogu bez problema, ali navecer..eto ga na!



Problem je u onom kaj je Dalila rekla. Ti vrlo vrlo vjerovatno jedes kalorijski premalo, moze to bit najzdravija hrana na svijetu, ali ukoliko su ti obroci mali i kalorijski nedovoljni normalno da ti se desava ovaj problem. Ja kad sam sit i kroz dan pravilno hranjen uopce nemam potrebu zderat niti u jednom trenutku,mozes mi mahati s bilo cim pred nosom da ne trepnem,  no kada mi se desi koji dan manji kalorijski unos i uhvati me glad onda pojedm doslovno vola , u drugoj ruci kolace i sve istovremeno trpam u usta Tongue
Pogledaj dobro svoj jelovnik , unos pojedinih nutrijenata, te kalorijski ukupni dnevni unos i vjerujem da ces tu naci izvor i rjesenje svojih problema
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.