New Posts New Posts RSS Feed - Ja sam za jedne dobre batine!!!! :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ja sam za jedne dobre batine!!!! :)

 Post Reply Post Reply
Author
Dunja90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dunja90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ja sam za jedne dobre batine!!!! :)
    Posted: 03 Studeni 2012 at 16:32
Pozdrav!
Nova sam na forumu i jako sam excited vasom toplotom i podrskom sto meni predstavlja mnogo.
Nikada nisam bila mrsava ali ni predebela dok sad jesam... 
Kada bih vam otkrila svoje mogucnosti mislim da bi ama bas svaka rekacija bila- Ova djevojka je totalno luda Shocked
Mogu slobodno reci da imam 'privatni gym'....
Protracila sam 5 dobrih mjeseci prednosti u odnosu na druge koji mozda i nemaju mogucnosti za svu opremu a niti dovoljno vremena da odvoje na vjezbanje. Medjutim, ja im se divim....

Na fakultetu imamo mini gym- traku, orbitek, nekih malih milion razlicith bucica, tegove, spravu za veslanje, neke gume koje se rastezu i skupljalju, sigurno su za misiceLOL ( Mozete mi se slobodno smijati jer sam jedan veliki laik tako da uopce ne znam ni nazive svega sto imamo)
Sada se vec informisem pomalo Embarrassed
Od juna sam slobodna, neki studenti su otisli doma i tako da sam imala cijelo ljeto gym samo za sebe.
I koja to ljencuga ne bi iskoristila? Pa ja, naravno!!!Angry
Cak imam i biciklo a buduci da je velski countryside jako lijep mogla sam i to da iskoristim do maksimuma.
pa mislim, nije bas da mi ne treba vjezbanje i mrsavljenje- 166cm, 83 kg i 22 god. Sad se sigurno pitate sta ova radi od svoje mladosti Confused
Doslo je vrijeme da se ide kuci, imam svega mjesec dana fore da nesto ucinim. Nikada nije kasno i sama sam kriva sto ne iskoristih ono sto sam imala.... Nadam se da cu kuci biti aktivnija a bice vise i zdrave domace hrane...... Samo da ne navalim jer vise od godinu dana nisam osjetila taj najdrazi miris zraka.... Hm.....
Prije dva dana sam se prijavila na ovaj forum i lijepo je biti u kontaktu s ljudima koji zive i trude se da sto zdravije i ljepse izgledaju. Kaze se- S kim si, takav si- tako da se nadam da cu jednoga dana postati FITBig smile 
A podrska je najbitnija. Zahvalila bih se Slavonki23 i Jean na odgovrima na moje postove......Heart
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2012 at 17:13
Samo ustraj u svome naumi i sve ce bit za 5 ;) WELCOME ;)
Back to Top
Dunja90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dunja90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2012 at 17:17
Thank you Handshake
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2012 at 17:20
bitno da si svjesna svojih greški, sad krenu lagano u ispravljanje istih :)
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.